Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-27/2 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С-30/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде № 1-2-129 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы № 4С-38/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011.03.10 № 4С-38/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степноногорск қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-27/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-123 тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтардағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы 1) тармақшасында:
«6627080» саны «6721110,2» санымен ауыстырылсын;
«1578484» саны «1585341» санымен ауыстырылсын;
«65516» саны «65542,4» санымен ауыстырылсын;
«82389» саны «92389» санымен ауыстырылсын;
«4900691» саны «4977837,8» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтағы 2) тармақшасында:
«6981441» саны «7075471,2» санымен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 12 декабря 2009 года № 4С-27/2 "О бюджете города на 2010-2012 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С-30/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 21 апреля 2010 года № 1-2-129. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата от 10 марта 2011 года № 4С-38/5
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата от 10.03.2011 № 4С-38/5
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2010 - 2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-123, опубликовано в газетах от 14 января 2010 года «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «6627080» заменить цифрами «6721110,2»;
цифры «1578484» заменить цифрами «1585341»;
цифры «65516» заменить цифрами «65542,4»;
цифры «82389» заменить цифрами «92389»;
цифры «4900691» заменить цифрами «4977837,8»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «6981441» заменить цифрами «7075471,2»;
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

1 400,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1 055 577,4
003
Жалпы білім беру
970 675,4
006
Балалар үшін қосымша білім беру
84 902,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
23 953,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
23 953,1
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23 953,1
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
477 279,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
52 079,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 144,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 875,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
60,0
011
Қайта даярлау және аймақты жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін ағымды, күрделі жөндеу
27 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
425 200,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
425 200,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
172 023,6
2
Әлеуметтік көмек
147 137,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамтылу және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
147 137,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 830,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
206,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 346
006
Тұрғын-үй көмегі
27 551,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30 679,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 027,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
15 945,5
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 396,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
12 336,5
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1 450,8
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

1 400,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 055 577,4
003
Общеобразовательное обучение
970 675,4
006
Дополнительное образование для детей
84 902,0
4
Техническое и профессиональное, после среднее образование
23 953,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 953,1
018
Организация профессионального обучения
23 953,1
9
Прочие услуги в области образования
477 279,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
52 079,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 144,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14 875,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
60,0
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
27 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
425 200,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
425 200,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
172 023,6
2
Социальная помощь
147 137,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
147 137,8
002
Программа занятости
23 830,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
206,1
005
Государственная адресная социальная помощь
3 346
006
Жилищная помощь
27 551,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30 679,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 027,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 945,5
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 396,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 336,5
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 450,8
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

673,8
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 000,0
III. Таза бюджеттік несиелеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-354 361,0
VІ. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
354 361,0
08
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
57 657,0
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
57 657,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
57 657,0
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
57 657,0
Степногорск қалалық мәслихатының
2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С-30/2
"2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы"
шешіміне 2 қосымша
Мақсатты трансферттердің есебінен қала бюджеттінің шығындары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Қосынды
Аксу к.әкімінің аппараты
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауына
925,0
Бестөбе к.әкімінің аппараты
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауына
842,0
Заводской к.әкімінің аппараты
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауына
842,0
Шаңтобе к.әкімінің аппараты
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауына
842,0
Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауына
843,0
Жүмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Табысы аз отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеу
2400,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегіне (РБ)
1308,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
15503,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектердің коммуналдық қызметтері шығынына арналып, әлеуметтік көмек көрсету
4408,0
Әлеуметтік жұмыс орындарына
4200,0
Жастар іс-тәжірибесіне
7800,0
Жағдайы төмен отбасыларының студенттеріне колледждегі оқуын төлеуіне
777,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуіне

673,8
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
28 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-354 361,0
VI. Финансирования дефицита (использование профицита) бюджета
354 361,0
08
Используемые остатки бюджетных средств
57 657,0
1
Остатки бюджетных средств
57 657,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
57 657,0
01
Свободные остатки бюджетных средств
57 657,0
Приложение 2 к решению
Степногорского городского маслихата
"О бюджете города на 2010-2012 годы"
от 12 апреля 2010 года № 4С-30/2
Расходы бюджета города за счет целевых трансфертов
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма
Аппарат акима п.Аксу
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии (РБ)
925,0
Аппарат акима п.Бестобе
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии (РБ)
842,0
Аппарат акима п.Заводской
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии (РБ)
842,0
Аппарат акима п.Шантобе
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии (РБ)
842,0
Аппарат акима с.Карабулак
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии (РБ)
843,0
Отдел занятости и социальных программ
На выплату государственного пособия на детей до 18 лет из малообеспеченных семей (РБ)
2400,0
Выплата государственной адресной социальной помощи (РБ)
1308,0
на оказание единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, фин.услуги (ОБ)
15503,0
на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги (ОБ)
4408,0
На социальные рабочие места (РБ)
4200,0
На молодежную практику (РБ)
7800,0
на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей (ОБ)
777,0
на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне (РБ)

1450,8
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
21369,0
Білім беру бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға
8194,0
№ 6 орта мектебінің негізгі жөндеуіне (РБ)
27000,0
"Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру,  техникалық  және кәсіптік білім беру,  орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге
4975,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың (мини-орталықтар) мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруына
4262,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге
11082,0
Құрылыс бөлімі
Степногорск қаласына дейін 305-сопкасынан магистралды суөткізгіш желілерін қайта құру жобасына жобалық-сметалық құжаттама дайындау және оның мемлекеттік сараптамасын өткізу
12000,0
Степногорск қаласында Бестөбе поселкесінде  суөткізгіш желілерін қайта құрылысының 1-ші кезегі жобасына жобалық-сметалық құжаттама дайындау және оның мемлекеттік сараптамасын өткізу
15200,0
Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистралды су ағызатын және Ақмола облысының 1 өрлеу сорғы стансасын қалпына келтіру құрылысының 2 - ші кезегі жобасына жобалық-сметалық құжаттама дайындау және оның мемлекеттік сараптамасын өткізу
55000,0
Қарабұлақ кентінде 280 орынға балабақшасының құрылысы
420000,0
Селеті су қоймасынан Степногор қаласына дейінгі және 1-ші көтергіш насостық станциясының магистральды су тартқышын реконструкциялау
2523000,0
Степногорск қаласына дейін 305-Сопкасынан магистралды су өткізгіш желілерін реконструкциялау
992000,0
2008-2009 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы тұрғын-үй құрылысының Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның дамуына және жайластыруына
87568,0
Нұрлы Көш бағдарламасын іске асыруының шеңберіндегі инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның дамуына және жайластыруына

1450,8
на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы" или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, (РБ)
21369,0
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования (РБ)
8194,0
На капитальный ремонт средней школы № 6 (РБ)
27000,0
Обеспечение учебными материалами дошкольных организаций, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание" (РБ)
4975,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (мини-центры) (РБ)
4262,0
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования (РБ)
11082,0
Отдел строительства
Разработка ПСД и проведение ГЭ по проекту реконструкции магистральных водопроводных сетей от Сопки-305 до г.Степногорска, 2 очередь (ОБ)
12000,0
Разработка ПСД и проведение ГЭ по проекту реконструкции водопроводных сетей 1 очередь, п.Бестобе г.Степногорск (ОБ)
15200,0
Разработка ПСД и проведение ГЭ по проекту реконструкции магистрального водовода водохранилище Селетинское-г.Степногорск и насосной станции 1-го подъема 2 очередь (ОБ)
55000,0
Строительство детскогосада на 280 мест в с.Карабулак (РБ)
420000,0
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское – г. Степногорск и насосной станции 1-го подъема (РБ)
2523000,0
Реконструкция магистральных водопроводных сетей от Сопки 305 до г.Степногорск (РБ)
992000,0
В соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2009 годы на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (ОБ)
87568,0
В рамках реализации программы Нурлы Кош на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (РБ)

163700,0
Нұрлы Көш бағдарламасына сәйкес тұрғын-үйдің салуына
296704,0
Степногорск қаласын сумен жабдықтау және су тарту тораптарын реконструкциялау
432500,0
Степногорск қаласында Нұрлы Көш бағдарламаны жүзеге асыру шеңберінде екі 36 пәтерлік тұрғын үй және инженерлік жүйелері құрылыс жобасына жобалау-сметалық құжаттаманы дайындауға және мемлекеттік сараптама жүргізуге
10214,0
Ветеринария бөлімі
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауына

163700,0
На строительство и приобетение жилья в соответствии с Программой Нурлы Кош (РБ)
296704,0
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения г.Степногорска (РБ)
432500,0
Разработка ПСД и проведение ГЭ по проекту строительства двух 36 квартирных жилых домов и инженерных сетей в рамках реализации программы Нурлы Кош, г.Степногорск (ОБ)
10214,0
Отдел ветеринарии
на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии (РБ)