Заводской кентіндегі көшелердің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы Заводской кенті әкімінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 мамырда № 1-2-130 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы», Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабы 2 тармақшасына сәйкес, тұрғындарының пікірін есебіне алып, Заводской кенті әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Заводской кентіндегі көшелердін атауларын өзгерту:
Большевистская көшесі Бөгенбай батыр көшесіне;
Красноармейская көшесі Бауыржан Момышұлы көшесіне;
Энгельс көшесі Абай Құнанбайұлы көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Заводской
кентінің әкімі                             М.Исмағұлов
«КЕЛІСІМІМЕН»
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        И.Ковцур
«Степногорск қаласының
сәулет және қала
құрлысы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Шварцкоп

О переименовании улиц в поселке Заводской
Решение акима поселка Заводской города Степногорска Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 25 мая 2010 года № 1-2-130
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», подпунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года с учетом мнения населения, аким поселка Заводской РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в поселке Заводской:
улицу Большевистскую на улицу Богенбай батыра;
улицу Красноармейскую на улицу Бауыржана Момышулы;
улицу Энгельса на улицу Абая Кунанбайулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка
Заводской                                  М.Исмагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
города Степногорска»                       И.Ковцур
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
города Степногорска»                       А.Шварцкоп