Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С25-1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 қазандағы № С31-1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 қазандағы № 1-3-142 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С 35-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық
мәслихатының 2010.12.23 № С 35-5 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі
Қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімдігінің бюджетті нақтылау жөніндегі ұсынысын қарастырып, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С 25-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-129 тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины КZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
«1859010,2» саны «1854252,7» санына ауыстырылсын;
«1475167,2» саны «1470409,7» санына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«1870566,8» саны «1865809,3» санына ауыстырылсын;
2) 5 тармақта:
«493874,2» саны «489116, 7» санына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
«82308,2» саны «82287,7» санына ауыстырылсын;
«10812» саны «10791,5» санына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«411566» саны «406829» санына ауыстырылсын;
«146685» саны «146178» санына ауыстырылсын;
«123210» саны «118980» санына ауыстырылсын;
2. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешімінің 1,5 - қосымшалары, осы шешімнің 1,2 - қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім Ақкөл аудандық Әділет Басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Сейітова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ю.Ужакин
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданының әкімі                      А.С. Үйсімбаев
«Ақкөл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.И.Ли
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 19 қазандағы № С 31-1
шешіміне 1- қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С 25-1
шешіміне 1- қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
санаттар
сыныбы
ішкі сыныбы
Атау
Сома,
мың теңге
I.ТҮСІМДЕР

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 21 декабря 2009 года № С 25-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19 октября 2010 года № С 31-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 29 октября 2010 года № 1-3-142. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2010 года № С 35-5
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2010 № С 35-5
Примечание РЦПИ.
Порядок введения в действие см. п-3.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, рассмотрев предложение Аккольского районного акимата по вопросам уточнения бюджета, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С 25-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-129, опубликовано 22 января 2010 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1859010,2» заменить на цифры «1854252,7»;
цифры «1475167,2» заменить на цифры «1470409,7»;
в подпункте 2:
цифры «1870566,8» заменить на цифры «1865809,3»;
2) в пункте 5:
цифры «493874,2» заменить на цифры «489116,7»;
в подпункте 1:
цифры «82308,2» заменить на цифры «82287,7»;
цифры «10812» заменить на цифры «10791,5»;
в подпункте 2:
цифры «411566» заменить на цифры «406829»;
цифры «146685» заменить на цифры «146178»;
цифры «123210» заменить на цифры «118980»;
2. Приложения 1,5 к решению «О районном бюджете на 2010-2012 годы» изложить в новой редакции, согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Сеитова
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Ужакин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аккольского района                    А.С.Уисимбаев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Аккольского района»                        Т.И.Ли
Приложение 1
к решению Аккольского районного
маслихата от 19 октября
2010 года № С 31-1
Приложение 1
к решению Аккольского районного
маслихата от 21 декабря
2009 года № С 25-1
Районный бюджет на 2010 год
категория
класс
под-
класс
Наименование
Сумма, тыс. тенге
I.ДОХОДЫ

58188
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
16610
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
101360,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101360,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді, іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14195
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21170
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1000
006
Тұрғын үй көмегі
5076
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9419
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
627
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
163
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
16307
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12098
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3173
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 - жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
695,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 - жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
17237
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
198982,3
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімі аппараты
14397
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
7955
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3336
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
227

58188
018
Организация профессионального обучения
16610
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
101360,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101360,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
14195
002
Программа занятости
21170
005
Государственная адресная социальная помощь
1000
006
Жилищная помощь
5076
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9419
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
627
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
163
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16307
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12098
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3173
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
695,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17237
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
198982,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула ( села), аульного (сельского) округа
14397
008
Освещение улиц населенных пунктов
7955
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3336
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
227

011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2879
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15751,5
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет көрсетуі
4960
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
10791,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
168833,8
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту жайластыру және (немесе) сатып алу
147162,8
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
21671
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
65031
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51286
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4049
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
26760
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс істеуi
20038
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
439
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5945
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3045
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2650
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
250
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7800
001
Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3429
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
500
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3871
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
267746
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2010
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыру
2010
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
8237
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2879
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15751,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4960
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10791,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
168833,8
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
147162,8
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
21671
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
65031
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
51286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4049
003
Поддержка культурно-досуговой работы
26760
006
Функционирование районных (городских) библиотек
20038
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
439
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5945
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3045
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2650
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
250
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7800
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3429
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
500
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3871
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
267746
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2010
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2010
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
8237
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства