Аршалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 "2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/1 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылы 24 желтоқсанда № 1-4-179 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 ақпандағы № 35/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011.02.09 № 35/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының  2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының  4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-164 тіркелген, 2010 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
«2 621 603,6» саны «2 543 500,6» санымен ауыстырылсын;
«2 186 410,6» саны «2 108 307,6» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«2 675 818,3» саны  «2 597 715,3» санымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
«719 360» саны «641 257» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«690 935» саны  «612 832» санымен ауыстырылсын;
«690 935 мың теңге – Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі Жібек жолы ауылында Степной көшесінде мемлекеттік тілде дәріс берілетін 600 орындық мектептің құрылысына;» жолындағы «690 935» саны «612 832» санымен ауыстырылсын;
2. Аршалы аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік  құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-164 тіркелген, 2010 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде, 2010 жылдың 22 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде жарияланған)  шешімінің 1 қосымшасы осы  шешімнің 1  қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап  қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Ю.Сериков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
«Аршалы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.Чернова
Аршалы ауданының
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34/1 шешіміне
1 қосымша
Аршалы ауданының
2009 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 24/1 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға аудандық бюджет
Санаттар
Класс
Сыныпша
АТАУЛАР
СОМА
1
2
3
4
5
1 Кiрiстер

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 15 декабря 2009 года № 24/1 "О районном бюджете на 2010-2012"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2010 года № 34/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 24 декабря 2010 года № 1-4-179. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2011 года № 35/8
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 09.02.2011 № 35/8
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010–2012 годы» от 15 декабря 2009 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-164, опубликовано 19 января 2010 года в районной газете «Вперед», 22 января 2010 года в районной газете «Аршалы айнасы») следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «2 621 603,6» заменить на цифры «2 543 500,6»;
цифры «2 186 410,6» заменить на цифры «2 108 307,6»;
в подпункте 2:
цифры «2 675 818,3» заменить на цифры «2 597 715,3»;
2) в пункте 6:
цифры «719 360» заменить на цифры «641 257»;
в подпункте 2:
цифры «690 935» заменить на цифры «612 832»;
в строке «690 935 тысяч тенге – строительство школы на 600 ученических мест с государственным языком обучения по улице Степной в ауле Жибек Жолы аульного округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области;» цифры «690 935» заменить на цифры «612 832»;
2. Приложение 1 к решению Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 15 декабря 2009 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-164, опубликовано 19 января 2010 года в районной газете «Вперед», 22 января 2010 года в районной газете «Аршалы айнасы») изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ю. Сериков
Секретарь
районного маслихата                        Ю. Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Аршалынского района»          Т. Чернова
Приложение 1
к решению Аршалынского районного маслихата
от 21 декабря 2010 года № 34/1
Приложение 1
к решению Аршалынского районного маслихата
от 15 декабря 2009 года № 24/1
Районный бюджет на 2010год
Категория
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
СУММА
1
2
3
4
5
1 Доходы

4932
002
Ақпараттық жүйелер құру
50
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4581
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10370
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
110
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
69246,3
467
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1080797,6
037
Білім беру объектілерін салу және қайта құру
1080797,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
67610,3
2
Әлеуметтiк көмек
56731,3
123
Қаладағы аудандық әкім аппараты, аудандық мағынадағы қалада, кентте,ауылда, ауылдық (селолық) округте
8216
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8216
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48515,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19559
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1360
006
Тұрғын үй көмегі
859
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6802
010
Үйден оқытылып және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалды қамсыздандыру
339
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
345
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4721
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметін көрсету
3023
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

4932
002
Создание информационных систем
50
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4581
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10370
007
Проведение школьных олимпиад,внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
110
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
69246,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1080797,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1080797,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
67610,3
2
Социальная помощь
56731,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8216
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8216
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48515,3
002
Программа занятости
19559
005
Государственная адресная социальная помощь
1360
006
Жилищная помощь
859
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6802
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
339
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
345
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4721
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3023
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне