Макеевка ауылы, Третьяковка ауылы, Шуйскі ауылы көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Макеевка селолық округі әкімінің 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 4 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 мамырда № 1-5-135 тіркелді
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Атбасар ауданы Макеевка ауылдық округі әкімінің 18.12.2014 № 7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селолысы", "селосы", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдық" сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Макеевка ауылдық округі әкімінің 18.12.2014 № 7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылы сот туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес, тұрғындардың пікірлерін есепке ала отырып, Макеевка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Макеевка ауылы, Третьяковка ауылы, Шуйскі ауылы көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Макеевка ауылы:
№ 1 көшеге - Набережная атауы;
№ 2 көшеге - Степная атауы;
№ 3 көшеге - Целина атауы;
№ 4 көшеге - Молодежная атауы.
2) Третьяковка ауылы:
№ 1 көшеге - Орталық атауы.
3) Шуйскі ауылы:
№ 1 көшеге - Набережная атауы;
№ 2 көшеге - Молодежная атауы;
№ 3 көшеге - Целинная атауы;
№ 4 көшеге - Сарыарқа атауы;
№ 5 көшеге - Оразбек Қуанышев атындағы атауы;
№ 6 көшеге - Стадионная атауы;
№ 7 көшеге - Достық атауы;
№ 8 көшеге - Бейбітшілік атауы;
№ 9 көшеге - Абай Құнанбаев атындағы атауы;
№ 10 көшеге - Михаил Довжик атындағы атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Макеевка ауылдық
округінің әкімі                            Н.Евдокимова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Атбасар ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.Бекенова
«Атбасар ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Кенжебаев

О присвоении наименований улицам села Макеевка, села Третьяковка, села Шуйское
Решение акима Макеевского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 6 апреля 2010 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 11 мая 2010 года № 1-5-135
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения аким Макевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Макеевка, села Третьяковка, села Шуйское:
1) село Макеевка:
улице № 1 – наименование Набережная;
улице № 2 – наименование Степная;
улице № 3 – наименование Бейбитшилик;
улице № 4 – наименование Молодежная.
2) село Третьяковка:
улице № 1 - наименование Орталык.
3) село Шуйское:
улице № 1 - наименование Набережная;
улице № 2 - наименование Молодежная;
улице № 3 - наименование Целинная;
улице № 4 - наименование Сарыарка;
улице № 5 - наименование имени Оразбека Куанышева;
улице № 6 - наименование Стадионная;
улице № 7 - наименование Достык;
улице № 8 - наименование Бейбитшилик;
улице № 9 - наименование имени Абая Кунанбаева;
улице № 10 - наименование имени Михаила Довжика.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Макеевского
сельского округа                           Н.Евдокимова
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Атбасарского района»                       С.Бекенова
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Атбасарского района»                       З.Кенжебаев