Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 4С-22-1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде № 1-6-120 тіркелді.Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4С-29-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.01.28 № 4С-29-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-113 тіркелген, 2010 жылғы 25-29 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1513706» сандары «1521206,8» сандарымен ауыстырылсын»;
«1253325» сандары «1260825,8» сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1523762,9» сандары «1542263,5» сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 4) тармақшасындағы:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1925 мың теңге» сөздері «қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7755 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін алу – 1925 мың теңге» сөздері «қаржы активтерін алу-7755 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы:
«-35126,9» сандары «-51956,7» сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы:
«35126,9» сандары «51956,7» сандарымен ауыстырылсын»;
«11981,9» сандары «28811,7» сандарымен ауыстырылсын»;
3 тармақта:
«267434» сандары «274934,8» сандарымен ауыстырылсын»;
3 тармақтың 1) тармақшасында:
«108960» сандары «116460,8» сандарымен ауыстырылсын»;
төртінші абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, соның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу», және қаржы қызметтері – 6735 мың теңге»;
оныншы абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2010 года № 4С-22-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 23 апреля 2010 года № 1-6-120. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 28 января 2011 года № 4С-29-4
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 28.01.2011 № 4С-29-4
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-113, опубликовано 25-29 января 2010 года в районной газете «Маяк») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1513706» заменить цифрами «1521206,8»;
цифры «1253325» заменить цифрами «1260825,8»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1523762,9» заменить цифрами «1542263,5»;
в подпункте 4) пункта 1:
слова «сальдо по операциям с финансовыми активами – 1925 тысяч тенге» заменить словами «сальдо по операциям с финансовыми активами – 7755 тысяч тенге»;
слова «приобретение финансовых активов – 1925 тысяч тенге» заменить словами «приобретение финансовых активов – 7755 тысяч тенге»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-35126,9» заменить цифрами «-51956,7»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «35126,9» заменить цифрами «51956,7»;
цифры 11981,9» заменить цифрами «28811,7»;
в пункте 3:
цифры «267434» заменить цифрами «274934,8»;
в подпункте 1) пункта 3:
цифры «108960» заменить цифрами «116460,8»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне, и финансовые услуги – 6735 тысяч тенге»;
абзац десятый изложить в следующей редакции:

«Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жүруді, сонымен қатар оларға және олармен ілескен тұлғаларға тамаққа, тұруға, Ұлы Отан соғысының Жеңісінің 65 жылдығына Москва, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларда қатысу үшін жүруді төлеуді қамтамасыз етуге – 313,3 мың теңге»;
он бірінші абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, соның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу», және қаржы қызметтері – 9187,5 мың теңге»;
он төртінші абзацтағы «15458» сандары «15221» сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы «11708» сандары «11872» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырыслсын:
«мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 9590 мың теңге»;
4 тармақта:
«94026» сандары «47013» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
«311 мың теңге соммасында 2009 жылы пайдаланылмаған мақсатты трансферттерді жоғары тұрған бюджетке қайтаруды 2010 жылғы аудандық бюджетте ескеру».
Аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-113 тіркелген, 2010 жылғы 25-29 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1,4 қосымшасы осы шешімнің 1,4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Н. Сембаев
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Собеский
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының әкімі                   Р. Әкімов
Астрахан ауданының «Қаржы
бөлімі» Мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ғ. Шонабаева
Астрахан ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы               Т. Наприенко
Астрахан аудандық мәслихатының

«на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а так же оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 313,3 тысяч тенге»;
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
«на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне – 9187,5 тысяч тенге»;
в абзаце четырнадцатом цифры «15458» заменить цифрами «15221»;
в абзаце пятнадцатом цифры «11708» заменить цифрами «11872»;
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 9590 тысяч тенге»;
в пункте 4:
цифры «94026» заменить цифрами «47013»;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«учесть в районном бюджете на 2010 год возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных в 2009 году целевых трансфертов в сумме 311 тысяч тенге».
Приложение 1,4 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-113, опубликовано 25-29 января 2010 года в районной газете «Маяк»), изложить в новой редакции, согласно приложению 1,4 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Н. Сембаев
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В. Собеский
СОГЛАСОВАНО:
Аким Астраханского района                  Р. Акимов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел финансов»
Астраханского района                       Г. Шонабаева
Исполняющий обязанности
начальника Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Астраханского района                       Т. Наприенко
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата

805608,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1000,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
804608,0
003
Жалпы білім беру
789852,0
006
Балаларға қосымша білім беру
14756,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
16726,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16726,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8813,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
7913,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
77788,8
02
Әлеуметтiк көмек
65139,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11149,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
11149,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53990,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20975,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3355,0
006
Тұрғын үй көмегі
500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
2778,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
296,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7440,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2411,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүрүін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына,тұруына,жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарынды әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмекті төлеу

805608,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1000,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
804608,0
003
Общеобразовательное обучение
789852,0
006
Дополнительное образование для детей
14756,0
09
Прочие услуги в области образования
16726,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
16726,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8813,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7913,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
77788,8
02
Социальная помощь
65139,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11149,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11149,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53990,8
002
Программа занятости
20975,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3355,0
006
Жилищная помощь
500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2778,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
296,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7440,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2411,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а так же оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а так же лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне