Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-11 "Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 4С-22-2 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 мамырда № 1-6-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 4С-39-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-11 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-115 тіркелген, 2010 жылғы 5 ақпанда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақта:
«колледждің күндізгі бөлімінде оқитын аз қамтамасыз етілген отбасылардың студенттері» сөздері «колледжде оқитын аз қамтамасыз етілген, көп балалы отбасылардың студенттеріне оқуға төлеу үшін» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Н.Сембаев
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан
ауданының әкімі                            Р.Әкімов
Астрахан ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ.Жұмақаев
Астрахан ауданының
«Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы               Т.Наприенко

О внесении изменения в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 4С-19-11 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2010 года № 4С-22-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 18 мая 2010 года № 1-6-122. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15 ноября 2011 года № 4С-39-4
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-4
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-115, опубликовано 5 февраля 2010 года в районной газете «Маяк») следующее изменение:
в пункте 2:
слова «студенты из малообеспеченных семей, обучающиеся на очной форме обучения в колледжах» заменить словами « студенты из малообеспеченных, многодетных семей на оплату за учебу в колледжах».
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата                                  Н.Сембаев
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ»
Астраханского района                       К.Жумакаев
Исполняющий обязанности
начальника Государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Астраханского района                       Т.Наприенко