Жарсуат, Ягодный ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 16 маусымдағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 шілдеде № 1-6-128 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Жарсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімінің 27.02.2017 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Жарсуат, Ягодный ауылдарының көшелеріне атаулар берілсін:
Жарсуат ауылының көшесіне - Бауыржан Момышұлы атындағы атауы;
Ягодный ауылының көшесіне - Достық атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Астрахан ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарсуат ауылдық
округінің әкімі
Қ.Әбілдин
“КЕЛІСІЛДІ”
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.Сексенбаев
Астрахан ауданының "Сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Герасимова

О присвоении наименований улицам сел Жарсуат, Ягодное
Решение акима Жарсуатского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 16 июня 2010 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарсуатского района Акмолинской области 15 июля 2010 года № 1-6-128.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким Жарсуатского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Жарсуатского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27.02.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам сел Жарсуат, Ягодное:
в селе Жарсуат – наименование имени Бауыржана Момышулы;
в селе Ягодное – наименование Достык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жарсуатского
сельского округа
К.Абельдин
“СОГЛАСОВАНО”
Начальник Государственного учреждения
"Отдел культуры и развития языков"
Астраханского района
М.Сексенбаев
Начальник Государственного учреждения
"Отдел архитектуры и градостроительства"
Астраханского района
Н.Герасимова