Лозовое ауылының көшесіне атау беру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 2 шілдедегі № 1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 шілдедегі № 1-6-133 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Первомай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Астрахан ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің 12.05.2017 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Лозовое ауылының көшесіне Степная атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Первомай ауылдық округінің әкімі В.Дембицкий
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
М.Сексенбаев
Астрахан ауданының
"Сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Н.Герасимова

О присвоении наименования улице в селе Лозовое
Решение акима Первомайского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 2 июля 2010 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 30 июля 2010 года № 1-6-133
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким Первомайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Первомайского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 12.05.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименование улице Степная в селе Лозовое.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регис-трации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Первомайского
сельского округа
В.Дембицкий
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
Государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Астраханского района
М.Сексенбаев
Начальник
Государственного учреждения
"Отдел архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.Герасимова