Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/6 "Бұланды ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/6 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 мамырда № 1-7-116 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 5С-33/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 12.11.2014 № 5С-33/3 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы» Заңының 10 бабына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «Бұланды ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізетін орындарды бекіту туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-105 тіркелген, 2010 жылғы 12 ақпанда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 27-сессияның
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
Аудандық мәслихаттың
төрағасы                                   П.Веселов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
Бұланды аудандық мәслихатының
2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/6
шешіміне қосымша
Бұланды ауданында бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттер мен демонстрацияларды өткізетін орындар
Селолық, ауылдық округтер
Бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттер мен демонстрацияларды өткізетін орындар
1.
Айнакөл селолық округі
Айнакөл ауылы
Бейбітшілік көшесінің басы
Острогорка селосы
Степная көшесінің басы
2.
Амангелді ауылдық округі
Партизанка селосы
Ленин көшесінің басы
Ортақшыл ауылы
Бейбітшілік көшесінің басы
3.
Вознесенка селолық округі
Вознесенка селосы
Целинная және Бейбітшілік көшесінің қиылысы
Тастыөзек ауылы
Достық көшесінің басы
Аққайың ауылы
Школьная көшесінің басы
4.
Даниловка селолық округі
Алтынды ауылы
Кәкішев көшесінің басы
Боярка селосы
Приозерная көшесінің басы
Жаңаталап ауылы
Аққайың көшесінің басы
Алакөл ауылы
Рыбацкая көшесінің басы
Елтай селосы
Бөгенбай көшесінің басы
5.
Ерголка ауылдық округі
Тоқтамыс ауылы
Клубная көшесінің аяғы
Новокиевка селосы
Мұхтар Әуезов көшесінің басы
Иванковка селосы
Степная көшесінің басы
Гордеевка селосы
Центральная көшесінің басы
6.
Журавлевка селолық округі
Журавлевка селосы
Бейбітшілік көшесінің басы
Воробьевка селосы
Целинная көшесінің басы
Ярославка селосы
Дорожная көшесінің басы
Новодонецкое селосы
Новая көшесінің аяғы
7.
Капитоновка селолық округі
Капитоновка селосы
Ленин көшесінің басы
Пушкино селосы
Бейбітшілік көшесінің басы
Балуан Шолак ауылы
Бейбітшілік көшесінің басы
8.
Карамышевка селолық округі
Шұбарағаш ауылы
Әуезов көшесінің басы
Отрадное селосы
Клубная көшесінің басы
Суворовка селосы
Центральная көшесінің аяғы
Мат селосы
Амангелді Иманов көшесінің басы
9.
Караөзек ауылдық округі
Қараөзек ауылы
Мәлік Ғабдуллин атындағы көшесінің басы
Купчановка селосы
Школьная көшесінің аяғы
Байсуат ауылы
Абылайхан атындағы көшесінің басы
Еруслановка селосы
Бейбітшілік көшесінің аяғы
10.
Никольск селолық округі
Никольское селосы
Молодежная көшесінің басы
Ұлтуган селосы
Бейбітшілік көшесінің басы
11.
Новобратск селолық округі
Новобратск селосы
Шоқан Уәлиханов көшесінің басы
Буденовка селосы
Школьная көшесінің аяғы
Красносельск селосы
Центральная көшесінің басы
Добровольное селосы
Парковая көшесінің басы
12.
Макинск қаласы
Попов көшесінің басы

О внесении изменения в решение Буландынского районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 4С-23/6 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Буландынском районе"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 4С-27/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 17 мая 2010 года № 1-7-116. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2014 года № 5С-33/3
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2014 № 5С-33/3 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Буландынском районе» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-105, опубликовано 12 февраля 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
27 очередной сессии                        Ш.Кусаинов
Секретарь
районного маслихата                        П.Веселов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата
от 9 апреля 2010 года № 4С-27/6
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Буландынском районе
Сельские, аульные округа
Место проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1.
Айнакольский сельский округ
аул Айнаколь
Начало улицы Бейбитшилик
село Острогорка
Начало улицы Степная
2.
Амангельдинский сельский округ
село Партизанка
Начало улицы Ленина
село Ортакшиль
Начало улицы Бейбитшилик
3.
Вознесенский сельский округ
село Вознесенка
Пересечение улиц Мира и Целинная
аул Тастыозек
Начало улицы Достык
аул Аккайын
Начало улицы Школьная
4.
Даниловский сельский округ
аул Алтынды
Начало улицы Какишева
село Боярка
Начало улицы Приозерная
село Жанаталап
Начало улицы Аккайын
аул Алаколь
Начало улицы Рыбацкая
село Ельтай
Начало улицы Богенбая
5.
Ергольский сельский округ
аул Токтамыс
Конец улицы Клубная
село Новокиевка
Начало улицы имени Мухтара Ауэзова
село Иванковка
Начало улицы Степная
село Гордеевка
Начало улицы Центральная
6.
Журавлевский сельский округ
село Журавлевка
Начало улицы Мира
село Воробьевка
Начало улицы Целинная
село Ярославка
Начало улицы Дорожная
село Новодонецкое
Конец улицы Новая
7.
Капитоновский сельский округ
село Капитоновка
Начало улицы Ленина
село Пушкино
Начало улицы Мира
аул Балуан Шолака
Начало улицы Бейбитшилик
8.
Карамышевский сельский округ
аул Шубарагаш
Начало улицы Ауэзова
село Отрадное
Начало улицы Клубная
село Суворовка
Конец улицы Центральная
село Мат
Начало улицы Амангельды Иманова
9.
Караозекский сельский округ
аул Караозек
Начало улицы имени Малика Габдуллина
село Купчановка
Конец улицы Школьная
аул Байсуат
Начало улицы имени Абылайхана
село Еруслановка
Конец улицы Мира
10.
Никольский сельский округ
село Никольское
Начало улицы Молодежная
село Ултуган
Начало улицы Бейбитшилик
11.
Новобратский сельский округ
село Новобратское
Начало улицы Шокана Уалиханова
село Буденовка
Конец улицы Школьная
село Красносельское
Начало улицы Центральная
село Добровольное
Начало улицы Парковая
12.
Город Макинск
Начало улицы Попова