Бұланды ауданында 2011 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № А-12/494 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 14 қаңтарда № 1-7-128 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 18 маусымдағы № 03-20/761 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімі аппаратының 18.06.2013 № 03-20/761 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 78 тармақтарына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Бұланды ауданының ұйымдарында 2011 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Бұланды ауданы бойынша қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, қатысушылардың еңбекақыларының мөлшері және қаржыландыру көзі бекітілсін.
3. Бұланды ауданы әкімдігінің «Бұланды ауданында 2010 жылда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 19 қаңтардағы № а-01/10 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-106 тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпандағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.С.Ізбасароваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
2010 жылғы 20 желтоқсандағы
№ А-12/494 қаулымен
бекітілген
Бұланды ауданы бойынша 2011 жылда ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, шарттары,
қатысушылардың еңбек ақыларының мөлшері және қаржыландыру көзі.
р/с
Ұйымдар
атауы
Қоғамдық
жұмыстар
түрлері
Істелетін
жұмыстар
көлемі
1
«Айнакөл ауылдық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазарту,
көгалдандыру
12000 шарты
метр
2
«Амангелді ауылдық
округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік
мекемесі
Аумақты тазарту,
көгалдандыру
13000 шарты
метр
3
«Вознесенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
30000 шарты метр
4
«Даниловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
23000 шарты метр
5
«Журавлевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
30000 шарты метр
Жалғыз және қарт зейнеткерлер мен мүгедектерді күту
2688 сағат
6
«Ерголка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
20000 шарты метр
7
«Капитоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
20000 шарты метр
8
«Карамышевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
23000 шарты метр
9
«Караөзек ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
48000 шарты метр
Құжаттарды өңдеуге көмек корсету
50 құжаттар
10
«Никольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
33000 шарты метр
11
«Новобратск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту, көгалдандыру
12000 шарты метр
12
«Макинск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ұйымдарда курьерлік жұмыстар, көпшілік мәдени іс-шараларды ұйымдастыру және өткізуге көмектесу, аумақты тазарту
11000 шарты метр
13
Бұланды ауданы әкімдігі жанындағы «Макинск–Жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Аумақты тазарту
22000 шарты метр
14
Бұланды ауданы әкімдігі жанындағы «Макинск-Су» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Аумақты тазарту
148000 шарты метр
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстардың
шарттары
Қатысушылардың еңбекақы
төлем мөлшері
Қаржыландыру
көзі
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет
Еңбек шарты
Ең аз жалақыдан кем емес
Жергілікті бюджет

Об организации общественных работ в Буландынском районе на 2011 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 20 декабря 2010 года № А-12/494. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 14 января 2011 года № 1-7-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Буландынского района Акмолинской области от 18 июня 2013 года № 03-20/761)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Буландынского района Акмолинской области от 18.06.2013 № 03-20/761).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Организовать в 2011 году общественные работы в организациях Буландынского района.
2.Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источник финансирования по Буландынскому району.
3.Признать утратившим силу постановление акимата Буландынского района «Об организации общественных работ в Буландынском районе на 2010 год» от 19 января 2010 года № а-01/10 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-106, опубликовано 19 февраля 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы»).
4.Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Избасарову Б.С.
5.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
Утверждено
постановлением
от 20 декабря 2010 года
№ А-12/494
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, виды, объемы, условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источник финансирования
по Буландынскому району на 2011 год
п/п
Наименование
организаций
Виды общественных
работ
Объем
выполняемых
работ
1
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Айнакольского
аульного округа»
Уборка территории,
озеленение
12000
квадратных
метров
2
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Амангельдинского
сельского округа»
Уборка территории,
озеленение
13000
квадратных
метров
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Вознесенского сельского округа»
Уборка территории, озеленение
30000 квадратных метров
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Даниловского сельского округа»
Уборка территории, озеленение
23000 квадратных метров
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Журавлевского сельского округа»
Уборка территории, озеленение
30000 квадратных метров
Уход за одинокими и престарелыми пенсионерами и инвалидами
2688 часов
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Ергольского аульного округа»
Уборка территории, озеленение
20000 квадратных метров
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Капитоновского сельского округа»
Уборка территории, озеленение
21000 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамышевского сельского округа»
Уборка территории, озеленение
23000 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Караозекского аульного округа»
Уборка территории, озеленение
48000 квадратных метров
Помощь в обработке документов
50 дел
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Никольского  сельского округа»
Уборка территории, озеленение
33000 квадратных метров
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Новобратского сельского округа»
Очистка территорий, озеленение
12000 квадратных метров
12
Государственное учреждение «Аппарат акима города Макинска»
Курьерская работа по организациям, помощь в организации и проведении культурно–массовых мероприятий, уборка территорий
11000 квадратных метров
13
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Макинск-Жылу» при акимате Буландынского района
Уборка территории, озеленение
22000 квадратных метров
14
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Макинск-Су» при акимате Буландынского района
Уборка территории, озеленение
148000 квадратных метров
продолжение таблицы
Условия общественных
работ
Размер оплаты труда
участников
Источник
финансирования
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Местный бюджет