2010 жылы Егіндікөл ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 наурыздағы № А-3/56 қаулысы. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 сәуірде № 1-8-93 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № А-12/269 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімінің 2010.12.29 № А-12/269 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 7, 8 тармақтарына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылы Егіндікөл ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған 2010 жылы Егіндікөл ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.С.Ысқақоваға жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының әрекеті 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Б.Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ:
«Егіндікөл ауданының
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Қазбеков
«Егіндікөл ауданының
қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т.Двороковская
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 15 наурыз № А-3/56
қаулысымен бекітілген
Егіндікөл ауданы ауыл және ауылдық округтерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ауыл немесе ауылдық округтің атауы
Жұмыстың түрлері
Адам-
дар
саны
Орындал-
ған
жұмыс көлемі
Еңбек
шарт-
тары
Жергілікт
бюджеттен
төленетін
жалақы
мөлшері
«Абай ауылы әкімінің аппараты» ММ
Ауылды көгалдандыру және көркейту
3
2700 м2
Ы
ң
ғ
а
й
л
ы
к
е
с
т
е
б
о
й
ы
н
ш
а,
т
о
л
ы
қ
е
м
е
с
ж
ұ
м
ы
с
к
ү
н
і

Об организации общественных работ в Егиндыкольском районе на 2010 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 15 марта 2010 года № А-3/56. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области от 14 апреля 2010 года № 1-8-93. Утратило силу - постановлением акимата Егиндыкольского района от 29 декабря 2010 года № А-12/269
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 29.12.2010 № А-12/269
В соответствии c подпунктом 13 пункта 1 статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Организовать общественные работы в Егиндыкольском районе на 2010 год.
2.Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Егиндыкольскому району на 2010 год.
3.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакову Ж.С.
4.Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие со дня опубликования.
5.Действие настоящего постановление распространяется на провоотношения возникшие с 1 января 2010 года.
Аким района                                Б.Султанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ
Егиндыкольского района»                    А.Казбеков
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Егиндыкольского района»                    Т.Двороковская
Утвержден
постановлением акимата
Егиндыкольского района
от 15 марта 2010 года
№ А-3/56
Перечень
организаций Егиндыкольского района, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды работ
Коли-
чество человек
Выполнен-ный объем
Условия труда
Размер оплаты труда из местного бюджета
ГУ «Аппарат акима села Абай»
Озеленение и благоустройство села
3
2700м2
н
е
п
о
л
н
ы
й
р
а
б
о
ч
и
й
д
е
н
ь,
п
о
г
и
б
к
о
м
у
г
р
а
ф
и
к
у