Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 "Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 4С24-1 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 сәуірде № 1-8-95 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 мамырдағы № 4С-33-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011.05.20 № 4С-33-1 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына 1 тармағына 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-90 тіркелген, 2010 жылғы 8 наурызда аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«1184945» цифрлары «1199616,2» цифрларына ауыстырылсын;
«1110445» цифрлары «1125116,2» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«1188542» цифрлары «1206826,7» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында:
«-18631» цифрлары «-22244,5» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасында:
«18631» цифрлары «22244,5» цифрларына ауыстырылсын;
«бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары» жолында «3497» цифрлары «7110,5» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақта:
«25136» цифрлары «12567» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«579958» цифрлары «578526» цифрларына ауыстырылсын;
«319958» цифрлары «318526» цифрларына ауыстырылсын;
«4203» цифрлары «3568» цифрларына ауыстырылсын;
«9561» цифрлары «10049» цифрларына ауыстырылсын;
6 абзац келесі редакцияда баяндалсын:
«2046 мың теңге – Ұлы Отан соғысына қатысушыларына және мүгедектеріне, және оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйекке дейінгі кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, қолданыстағы әскердің құрамына жатпайтын әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткендерге, «1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Германиядағы Жеңіс үшін» медалімен немесе «Жапониядағы жеңіс үшін» медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында кемінде алты ай тылда еңбек еткен (қызмет еткен) тұлғаларға және Ұлы Отан соғысына қатысушылары және мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдеріне, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін олардың және олармен ілесіп баратын тұлғалардың тамақтану, тұру, жол ақысын төлеуді қамтамасыз етуге біржолғы материалдық көмек төлеуге;»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен жалпы сомасы 18514,2 мың теңге трансферттер қарастырылған ескерілсін, олардың ішінде:
нысаналы ағымдағы трансферттер 8915 мың теңге сомасында, оның ішінде:
212 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысушылары және мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С21-2 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2010 года № 4С24-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 28 апреля 2010 года № 1-8-95. Утратило силу - решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2011 года № 4С-33-1
Сноска. Утратило силу - решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.05.2011 № 4С-33-1
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С21-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-90, опубликованное 8 марта 2010 года в районной газете «Шұғыла – Целинная нива») следующие изменения:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «1184945» заменить цифрами «1199616,2»;
цифры «1110445» заменить цифрами «1125116,2»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «1188542» заменить цифрами «1206826,7»;
в подпункте 5 пункта 1:
цифры «-18631» заменить цифрами «-22244,5»;
в подпункте 6 пункта 1:
цифры «18631» заменить цифрами «22244,5»;
в строке «используемые остатки бюджетных средств»
цифру «3497» заменить цифрами «7110,5»;
в пункте 4:
цифру «25136» заменить цифрами «12567»;
в пункте 5:
цифру «579958» заменить цифрами «578526»;
цифру «319958» заменить цифрами «318526»;
цифру «4203» заменить цифрами «3568»;
цифру «9561» заменить цифрами «10049»;
абзац 6 изложить в следующей редакции:
«2046 тысяча тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7.Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в общей сумме 18514,2 тысячи тенге, из них:
целевые текущие трансферты в сумме 8915 тысяч тенге, в том числе:
212 тысяч тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;

1569 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысушыларына және мүгедектеріне, және оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйекке дейінгі кезеңде әскери бөлімдерде, мекемелерде, қолданыстағы әскердің құрамына жатпайтын әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткендерге, «1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Германиядағы Жеңіс үшін» медалімен немесе «Жапониядағы жеңіс үшін» медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында кемінде алты ай тылда еңбек еткен (қызмет еткен) тұлғаларға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге және қаржылық қызмет;
630 мың теңге - аз қамтылған, көп балалы отбасыларының және ауылдық жерлердегі отбасылары студенттерінің колледждердегі оқу ақысын төлеуге;
6504 мың теңге – жалақы төлеуге;
дамытуға арналған нысаналы трансферттер барлығы 9599,2 мың теңге, оның ішінде:
9599,2 мың теңге - Нұра топтық су құбырын (І кезең ІV-кезек) Степняк нан қабылдау пунктінен Егіндікөл ауданы Қоржынкөл насос станциясына дейін қайта жаңарту жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттамаларға түзетулер енгізу және мемлекеттік сараптама жүргізуге.
Көрсетілген трансферттерді мемлекеттік мекемелер және мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар бойынша бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.»;
8-1 тармақта:
«3497» цифрлары «7110,5» цифрларына ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың «Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-90 тіркелген, 2010 жылғы 8 наурызда аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде жарияланған) шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешім Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Т. Вавшко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ:
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ:
«Егіндікөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Придан
Егіндікөл аудандық мәслихатының

1569 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне и финансовые услуги;
630 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных, многодетных семей и семей сельской местности;
6504 тысячи тенге – на выплату заработной платы;
целевые трансферты на развитие всего 9599,2 тысячи тенге, в том числе:
9599,2 тысячи тенге - на корректировку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту реконструкции Нуринского группового водопровода (1 этап 4 очередь) от хлебоприемного пункта Степняк до насосной станции Коржинколь Егиндыкольского района.
Распределение указанных трансфертов по государственным учреждениям и государственным казенным предприятиям определяется постановлением акимата района.»;
в пункте 8-1:
цифры «3497» заменить цифрами «7110,5».
2.Приложения 1, 5 к решению 2009 года № 4С21-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-90, опубликованное 8 марта 2010 года в районной газете «Шұғыла – Целинная нива») изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Вавшко
Секретарь районного
маслихата                                  Р. Муллаянов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Егиндыкольского района                Б. Султанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Егиндыкольского района»                    С.Придан
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

4076
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
25000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
35633
2
Әлеуметтiк көмек
27960
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27960
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
8547
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2163
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1045
006
Тұрғын үй көмегі
632
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4630
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
198
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3897
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1529
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1704
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
3615
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7673
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7673
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7601
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
72
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22735,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
17168,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

4076
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
25000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
35633
2
Социальная помощь
27960
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27960
002
Программа занятости
8547
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2163
005
Государственная адресная социальная помощь
1045
006
Жилищная помощь
632
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4630
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
198
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3897
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1529
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1704
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3615
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7673
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
7601
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
72
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22735,5
1
Жилищное хозяйство
17168,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
500
467
Отдел строительства района (города областного значения)

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13397
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10000
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендерден автомобиль жолдарын жөндеу және ұстау

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13397
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10000
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров