Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 "Ауданның 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 қыркүйектегі № 4С-27-3 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қазанда № 1-8-100 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 мамырдағы № 4С-33-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011.05.20 № 4С-33-1 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-90 тіркелген, 2010 жылғы 8 наурызда аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«1206173,7» цифрлары «1207596,3» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында:
«-22244,5» цифрлары «-23667,1» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасында:
«22244,5» цифрлары «23667,1» цифрларына ауыстырылсын;
«бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары» жолында
«7110,5» цифрлары «8533,1» цифрларына ауыстырылсын;
8-1 тармақта:
«7110,5» цифрлары «8533,1» цифрларына ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың «Ауданның 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С21-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-90 тіркелген, 2010 жылғы 8 наурызда аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде жарияланған) шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
3.Осы шешім Егіндікөл ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Г.Хамзина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
«Егіндікөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Придан
Егіндікөл аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С21-2 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Егиндыкольского района Акмолинской области от 23 сентября 2010 года № 4С-27-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 6 октября 2010 года № 1-8-100. Утратило силу - решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2011 года № 4С-33-1
Сноска. Утратило силу - решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.05.2011 № 4С-33-1
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С21-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-90, опубликованное 8 марта 2010 года в районной газете «Шұғыла – Целинная нива») следующие изменения:
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «1206173,7» заменить цифрами «1207596,3»;
в подпункте 5 пункта 1:
цифры «-22244,5» заменить цифрами «-23667,1»;
в подпункте 6 пункта 1:
цифры «22244,5» заменить цифрами «23667,1»;
в строке «используемые остатки бюджетных средств»
цифры «7110,5» заменить цифрами «8533,1»;
в пункте 8-1:
цифры «7110,5» заменить цифрами «8533,1».
2.Приложение 1, 5 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С21-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-90, опубликованное 8 марта 2010 года в районной газете «Шұғыла – Целинная нива») изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г. Хамзина
Секретарь районного
маслихата                                  Р. Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Б. Султанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Егиндыкольского района»                    С.Придан
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

1360
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мемлекеттік мекемелері үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4076
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
25000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
33405
2
Әлеуметтiк көмек
25489
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25489
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
8547
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1963
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
343
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
198
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3897
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1859
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1090
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
3592
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7916
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7916
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7601
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
243
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
25872,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20259,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1360
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4076
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
25000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
33405
2
Социальная помощь
25489
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25489
002
Программа занятости
8547
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1963
005
Государственная адресная социальная помощь
343
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
198
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3897
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1859
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1090
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3592
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7916
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
7601
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
243
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
25872,6
1
Жилищное хозяйство
20259,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13068
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
10000
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендерден автомобиль жолдарын жөндеу және ұстау

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13068
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10000
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров