"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/3-09 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 қарашадағы № 4С-29/2-10 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қарашада № 1-9-161 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі № 4С-35/10-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011.04.26 № 4С-35/10-11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/3-09 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізімінде № 1-9-140 тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2010 жылдың 11 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2010 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
«2 109 594,6» сандары «2 112 876,9» сандарына ауыстырылсын;
«1 674 382,6» сандары «1 677 664,9» сандарына ауыстырылсын;
2)-тармақшада:
«2 137 136,2» сандары «2 140 418,5» сандарына ауыстырылсын;
3)-тармақшада:
«16 914» сандары «16 607,7» сандарына ауыстырылсын;
«0» сандары «306,3» сандарына ауыстырылсын;
5)-тармақшада:
«- 44 455,6» сандары «- 44 149,3» сандарына ауыстырылсын;
6)-тармақшада:
«44 455,6» сандары «44 149,3» сандарына ауыстырылсын;
«бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары - 27 541,6 мың теңге» жолдарынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«жоғары тұрған бюджеттердің алдында жергілікті атқарушы органның қарызын өтеу - 306,3 мың теңге».
5-тармақта:
«216 677» сандары «216 361,5» сандарына ауыстырылсын;
1)-тармақшада:
«132 038» сандары «132 032» сандарына ауыстырылсын;
«9 638» сандары «9 632» сандарына ауыстырылсын;
2)-тармақшада:
«84 639» сандары «84 329,5» сандарына ауыстырылсын;
6-тармақта:
«16 011,6» сандары «15 765,3» сандарына ауыстырылсын;
«6 529,5» сандары «6 283,2» сандарына ауыстырылсын;
«ең төмен күнкөріс деңгейі көлемінің өсуіне байланысты, 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге – 7 900 мың теңге» жолы келесі редакцияда баяндалсын:
«18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге – 7 900 мың теңге».
7-тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 20 декабря 2009 года № 4С-22/3-09 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2010 года № 4С-29/2-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 25 ноября 2010 года № 1-9-161. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2011 года № 4С-35/10-11
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26.04.2011 № 4С-35/10-11
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 20 декабря 2009 года № 4С-22/3-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-140, опубликовано 11 января 2010 года в районной газете «Ереймен», 11 января 2010 года в районной газете «Ерейментау) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2 109 594,6» заменить на цифры «2 112 876,9»;
цифры «1 674 382,6» заменить на цифры «1 677 664,9»;
в подпункте 2):
цифры «2 137 136,2» заменить на цифры «2 140 418,5»;
в подпункте 3):
цифры «16 914» заменить на цифры « 16 607,7»;
цифры «0» заменить на цифры « 306,3»;
в подпункте 5):
цифры «- 44 455,6» заменить на цифры «- 44 149,3»;
в подпункте 6):
цифры «44 455,6» заменить на цифры «44 149,3»;
после строки «используемые остатки бюджетных средств – 27 541,6 тысяч тенге» дополнить строкой следующего содержания:
«погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 306,3 тысячи тенге».
в пункте 5:
цифры « 216 677» заменить на цифры «216 361,5»;
в подпункте 1):
цифры « 132 038» заменить на цифры «132 032»;
цифры «9 638» заменить на цифры «9 632».
в подпункте 2):
цифры « 84 639» заменить на цифры «84 329,5».
в пункте 6:
цифры «16 011,6» заменить на цифры «15 765,3»;
цифры «6 529,5» заменить на цифры «6 283,2»;
строку «7 900 тысяч тенге – на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;» изложить в следующей редакции:
«7 900 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;».
в пункте 7:

97464,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97464,7
1
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15676,9
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22098
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3340
6
Тұрғын үй көмегі
2544
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8394,5
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1127
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
415
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6655
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21687
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4423
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
332,1
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
10772,2
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
89255,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11866,4
8
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2786,4
9
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
5573
10
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
872
11
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2635
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69973
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

97464,7
451
Отдел занятости и социальных программ(города областного значения)
97464,7
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
15676,9
2
Программа занятости
22098
5
Государственная адресная социальная помощь
3340
6
Жилищная помощь
2544
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8394,5
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1127
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
415
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6655
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
21687
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов объязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4423
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
332,1
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
10772,2
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
89255,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения ,поселка ,аула(села), аульного(сельского) округа
11866,4
8
Освещение улиц населенных пунктов
2786,4
9
Обеспечение санитарии населенных пунктов
5573
10
Содержание мест захоронений и погребение безродных
872
11
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2635
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
69973
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда

5386
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5086
6
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
150
8
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарықтандыру
150
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
244144
12
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
244144
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
44372,3
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3814
4
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарықтандыру
292
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
24330,3
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15936
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8439
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)  құрылыс бөлімі
4730
1
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4730
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)  сәулет және қала құрылысы бөлімі
3709
1
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3709
12
Көлік және коммуникациялар
44 600
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
34600,3
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14600,3
20
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендердің жолдарын жөндеу және ұстау
20000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
10 000
13
Басқалар
11184,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
2699,7
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2699,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4985
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4815
14
Мемлекеттік органдары материалдық-техникалық жарақтандыру

5386
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5086
6
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
150
8
Материально - техническое оснащение государственных органов
150
467
Отдел строительства района(города областного значения)
244144
12
Развитие объектов водного хозяйства
244144
473
Отдел ветеринарии (города областного значения)
44372,3
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3814
4
Материально - техническое оснащение государственных органов
292
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
24330,3
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15936
11
Промышленность, архитектура, градостроительная и строительная деятельность
8439
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4730
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
4730
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3709
1
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
3709
12
Транспорт и коммуникация
44 600
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
34600,3
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
14600,3
20
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
20000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
10 000
8
Ремонт и содержание автодорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10 000
13
Прочие
11184,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2699,7
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2699,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4985
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4815
14
Материально - техническое оснащение государственных органов