Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 наурыздағы № С-22/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 наурызда № 1-10-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы № С-30/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.03.16 № С-30/6 шешімімен
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 106 бабы 4 тармағы, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2010 – 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-107 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2010 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетіне жарияланған) шешіміне келесідей өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасындағы «1470834» саны «1490834» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы «1470834» саны «1501882» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 4 тармақшасындағы «0» саны «4675» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасындағы «-15134» саны «-30857» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасындағы «15134» саны «30857» санымен ауыстырылсын;
14 тармақ алынып тасталсын;
14-1 тармақпен толықтырылсын: «Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығын тойлауына орай, Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне 20 мың теңге сомасында, Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға 15 мың теңге сомасында, жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген тұлғалардың басқа санаттарына 10 мың теңге сомасында, Ұлы Отан соғысы жылдарындағы тыл еңбеккерлеріне (сонымен бірге, марапатталған тыл еңбеккерлеріне) 7 мың теңге сомасында бір жолғы төлем мөлшері белгіленсін».
2. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2010 – 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-107 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2010 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетіне жарияланған) шешімінің 1, 6 қосымшалары осы шешімінің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 21 декабря 2009 года № С-20/2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 марта 2010 года № С-22/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 26 марта 2010 года № 1-10-111. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2011 года № С-30/6
Сноска. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16.03.2011 № С-30/6
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2010 - 2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С-20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-107, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 16 января 2010 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1 пункта 1 цифру «1470834» заменить на цифру «1490834»;
в подпункте 2 пункта 1 цифру «1470834» заменить на цифру «1501882»;
в подпункте 4 пункта 1 цифру «0» заменить на цифру «4675»;
в подпункте 5 пункта 1 цифру «-15134» заменить на цифру «-30857»;
в подпункте 6 пункта 1 цифру «15134» заменить на цифру «30857»;
пункт 14 исключить;
дополнить пунктом 14-1: «Установить размер единовременной выплаты в честь празднования 65-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в сумме 20 тысяч тенге, лицам, приравненным к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в сумме 15 тысяч тенге, другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в сумме 10 тысяч тенге и труженикам тыла (в том числе награжденным труженикам тыла) в годы Великой Отечественной войны в сумме 7 тысяч тенге».
2. Приложения 1, 6 к решению Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2010 - 2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С-20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-107, опубликовано15 января 2010 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 16 января 2010 года в районной газете «Сельская новь») изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.

3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сесиясының төрағасы А. Бузань
Аудандық мәслихатың
хатшысы М. Исажанов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданынын
әкімі Т. Хамитов
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының «Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы Р. Нұрғалиев
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Бузань
Секретарь районного
маслихата М. Исажанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области Т. Хамитов
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования» Енбекшильдерского
района Акмолинской области                 Р. Нургалиев
Приложение 1 к решению
районного маслихата
"О внесении изменений и дополнения в решение
Енбекшильдерского районного маслихата
от 21 декабря 2009 года № С-20/2