Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі № С-25/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 4 тамыздағы № 1-10-120 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы № С-30/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011.03.16 № С-30/6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 106 бабының 2 тармағының 4 тармақсашына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2010 – 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-107 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2010 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы «1535000,3» саны «1537278,3» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы «1557806» саны «1560084» санымен ауыстырылсын.
2) 4 тармақта:
«4946,3» саны «5612,3» санымен ауыстырылсын;
3) 10 тармақта:
«4827» саны «6439» санымен ауыстырылсын;
«777 мың теңге – тұрмыстық деңгейі төмен отбасылардың студенттерінің оқу колледждердегi ақысын өтеуге және ауылды жерлердiң отбасыларына әлеуметтік көмек көрсетуге арналады;» деген жол келесі мазмұндағы редакцияда баяндалсын:
«1920 мың теңге – Еңбекшілдер ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және Еңбекшілдер ауданының селолық жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге;»;
«3329» саны «3798» санымен ауыстырылсын.
2. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2010 – 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С-20/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-107 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2010 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетіне жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сесиясының төрағасы                        Қ. Хамзин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Исажанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданы әкімінің міндетін
атқарушы                                   Қ. Шаяхметов
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының «Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
міндетін атқарушы                          Г. Бекболатова
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2009 жылғы 21 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға
арналған аудандық бюджет туралы"
аудандық мәслихатының № С-20/2
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 21 декабря 2009 года № С-20/2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26 июля 2010 года № С-25/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 4 августа 2010 года № 1-10-120. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2011 года № С-30/6
Сноска. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16.03.2011 № С-30/6
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2010 - 2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С-20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-107, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 16 января 2010 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1 цифру «1535000,3» заменить на цифру «1537278,3»;
в подпункте 2 пункта 1 цифру «1557806» заменить на цифру «1560084».
2) в пункте 4:
цифру «4946,3» заменить на цифру «5612,3»;
3) в пункте 10:
цифру «4827» заменить на цифру «6439»;
строку «777 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных, многодетных семей и семей сельской местности;» изложить в следующей редакции:
«1920 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Енбекшильдерского района и многодетных семей сельской местности Енбекшильдерского района;»;
цифру «3329» заменить на цифру «3798».
2. Приложение 1 к решению Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2010 - 2012 годы» от 21 декабря 2009 года № С-20/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-107, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 16 января 2010 года в районной газете «Сельская новь») изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Хамзин
Секретарь районного
маслихата                                  М. Исажанов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
акима Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        К. Шаяхметов
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Г. Бекболатова
Приложение 1 к решению
районного маслихата "О внесении
изменений в решение Енбекшильдерского
районного маслихата от 21 декабря 2009 года
№ С-20/2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"