Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 28/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 тамыздағы № 1-11-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 36/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 36/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Есіл аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-112 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«2050086,8» цифрлары «2083873,8» цифрларына ауыстырылсын,
«1519016,8» цифрлары «1552803,8» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«2082149,4» цифрлары «2115936,4 » цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
«332150,8» цифрлары «348601,8» цифрларына ауыстырылсын,
«289894,8» цифрлары «290094,8» цифрларына ауыстырылсын,
«4715» цифрлары «4915» цифрларына ауыстырылсын,
«42256» цифрлары «58507» цифрларына ауыстырылсын,
«3292» цифрлары «3329» цифрларына ауыстырылсын,
«777» цифрлары «291» цифрларына ауыстырылсын,
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
16700 мың теңге - екінші қазандық агрегатын және Есіл қаласындағы № 6 қазандықтың жаппа жабдықтарын орнатуға;
6 тармақтағы:
«352423» цифрлары «369759» цифрларына ауыстырылсын,
«инфрақұрылымына;» сөзінен кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: «облыстық бюджеттен жалпы сомасы 106245 мың теңге, оның ішінде:»
«4079» цифрлары «21415» цифрларына ауыстырылсын.
2.Есіл аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-112 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешім Ақмола облысы Есіл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       С. Ерин
Ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі
бастығының міндетін атқарушы               А. Ильгундинова
Аудандық Мәслихаттың 2009 жылдың 28 желтоқсанынан
"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" № 22/2
шешіміне өзгертулер және толықтыру туралы аудандық
Мәслихаттың жылдың 28 шілдедағы № 28/2 шешіміне 1 қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2009 жылдың 28 желтоқсанынан

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 22/2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области 28 июля 2010 года № 28/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 25 августа 2010 года № 1-11-123. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 36/3
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 36/3
В соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-112, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункте 1:
цифры «2050086,8» заменить на цифры «2083873,8»,
цифры «1519016,8» заменить на цифры «1552803,8»;
в подпункте 2:
цифры «2082149,4» заменить на цифры «2115936,4»;
в пункте 5:
цифры «332150,8» заменить на цифры «348601,8»,
цифры «289894,8» заменить на цифры «290094,8»,
цифры «4715» заменить на цифры «4915»,
цифры «42256» заменить на цифры «58507»,
цифры «3292» заменить на цифры «3329»,
цифры «777» заменить на цифры «291»,
дополнить абзацем следующего содержания:
16700 тысяч тенге – на установку второго котлоагрегата и навесного оборудования котельной №6 города Есиль;
в пункте 6:
цифры «352423» заменить на цифры «369759»,
после слова «инфраструктуры;» дополнить абзацем следующего содержания: «из областного бюджета в общей сумме 106245 тысяч тенге, в том числе:»
цифры «4079» заменить на цифры «21415».
2.Приложение 1 к решению Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-112, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл»), изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
Секретарь районного
маслихата                                  С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     С.Ерин
Исполняющая обязанности
начальника отдела экономики
и бюджетного планирования
Есильского района                          А. Ильгундинова
Приложение 1
к решению Есильского районного Маслихата от 28 июля 2010 г.
№ 28/2 "О внесении изменений и дополнения в решение
Есильского районного Маслихата от 28 декабря 2009 года № 22/2

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3922,0
3922,0
006
Балалар  мен жас өспірімдер үшін қосымша білім беру
25316,0
25316,0
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
50000,0
50000,0
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1500,0
1500,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
106108,0
106108,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
100647,0
237,0
486,0
100398,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100647,0
237,0
486,0
100398,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13264,0
13264,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
28977,0
28977,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5444,0
5444,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5552,8
5552,8
006
Тұрғын үй көмегі
7500,0
7500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8914,0
486,0
8428,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
495,0
495,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
324,0
324,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12289,0
12289,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға  мемлекеттік
7700,0
7700,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1777,4
1777,4
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
402,8
402,8
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
3922,0
3922,0
006
Дополнительное образование для детей
25316,0
25316,0
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
50000,0
50000,0
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
1500,0
1500,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
106108,0
106108,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
100647,0
237,0
486,0
100398,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100647,0
237,0
486,0
100398,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13264,0
13264,0
002
Программа занятости
28977,0
28977,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5444,0
5444,0
005
Государственная адресная социальная помощь
5552,8
5552,8
006
Жилищная помощь
7500,0
7500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8914,0
486,0
8428,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
495,0
495,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
324,0
324,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12289,0
12289,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7700,0
7700,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1777,4
1777,4
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
402,8
402,8
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне