Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 қарашадағы № 31/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қарашада № 1-11-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 36/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 36/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Есіл аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-112 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«2143834,8» цифрлары «2224118,3» цифрларына ауыстырылсын,
«496471» цифрлары «399095» цифрларына ауыстырылсын,
«16347» цифрлары «13961» цифрларына ауыстырылсын,
«18252» цифрлары «118014» цифрларына ауыстырылсын,
«1612764,8» цифрлары «1693048,3» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«2175897,4» цифрлары «2256180,9 » цифрларына ауыстырылсын;
3 тармақша келесі мазмұнда баяндалсын:
«таза бюджеттік несие беру 13125,5»;
5 тармақшадағы:
«- 45415,6» цифрлары «-45188,1» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақшадағы:
«45415,6» цифрлары «45188,1» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
«392172,8» цифрлары «398847,3» цифрларына ауыстырылсын,
«333665,8» цифрлары «318308,2» цифрларына ауыстырылсын,
«9638» цифрлары «9632» цифрларына ауыстырылсын,
«4097» цифрлары «4095» цифрларына ауыстырылсын,
«5541» цифрлары «5537» цифрларына ауыстырылсын,
«151070» цифрлары «138752» цифрларына ауыстырылсын,
«50000» цифрлары «46966,4» цифрларына ауыстырылсын,
«58507» цифрлары «80539,1» цифрларына ауыстырылсын,
«1187» цифрлары «968,1» цифрларына ауыстырылсын,
«7000» цифрлары «19350» цифрларына ауыстырылсын,
«291» цифрлары «192» цифрларына ауыстырылсын,
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«10000 мың теңге Красивое станциясындағы сумен жабдықтау жүйесінің күрделі жөндеуіне»;
6 тармақтағы:
«386149» цифрлары «459758» цифрларына ауыстырылсын,

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 22/2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2010 года № 31/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 22 ноября 2010 года № 1-11-128. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 36/3
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 36/3
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пункта 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-112, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1:
цифры «2143834,8» заменить на цифры «2224118,3»,
цифры «496471» заменить на цифры «399095»,
цифры «16347» заменить на цифры «13961»,
цифры «18252» заменить на цифры «118014»,
цифры «1612764,8» заменить на цифры «1693048,3»;
в подпункте 2:
цифры «2175897,4» заменить на цифры «2256180,9»;
подпункт 3 изложить в следующем содержании:
«чистое бюджетное кредитование 13125,5»;
в подпункте 5:
цифры «-45415,6» заменить на цифры «-45188,1»;
в подпункте 6:
цифры «45415,6» заменить на цифры «45188,1»;
в пункте 5:
цифры «392172,8» заменить на цифры «398847,3»,
цифры «333665,8» заменить на цифры «318308,2»,
цифры «9638» заменить на цифры «9632»,
цифры «4097» заменить на цифры «4095»,
цифры «5541» заменить на цифры «5537»,
цифры «151070» заменить на цифры «138752»,
цифры «50000» заменить на цифры «46966,4»,
цифры «58507» заменить на цифры «80539,1»,
цифры «1187» заменить на цифры «968,1»,
цифры «7000» заменить на цифры «19350»,
цифры «291» заменить на цифры «192»,
дополнить абзацем следующего содержания:
«10000 тысяч тенге на капитальный ремонт системы водоснабжения станции Красивое»;
в пункте 6:
цифры «386149» заменить на цифры «459758»,

«279904» цифрлары «353513» цифрларына ауыстырылсын,
«106108» цифрлары «179717» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
«Жергілікті бюджеттен жеке тұлғаларға берілген 227,5 мың теңге бюджеттік несиені қайтару көзделсін»;
8 тармақтағы:
«2000» цифрлары «1200» цифрларына ауыстырылсын,
екінші абзац келесі редакцияда баяндалсын:
«200 мың теңге аудан аумағындағы табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін»;
келесі мазмұндағы 8-2 тармағымен толықтырылсын:
«Аудандық бюджеттің 2010 жылдың 1 қарашасына қалыптасқан бюджеттік қаржысының 43685,8 мың теңге экономиясы ескерілсін және олар 2009 жылы пайдаланылмаған мақсатты трансферттерді пайдалануға, мыналарды дамытуға жіберілсін:
33217 мың теңге Есіл қаласындағы су құбырларын қайта жасауға,
7435,2 мың теңге Есіл қаласындағы 54 пәтерлі тұрғын үй құрылысына,
3033,6 мың теңге Есіл қаласындағы № 3 мектептің күрделі жөндеуіне».
2.Есіл аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-112 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешімнің 1,5 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешім Ақмола облысы Есіл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданы
әкімінің міндетін атқарушы                 Ә. Смағұлов
Есіл ауданының
экономика және қаржы
бөлімінің бастығы                          Г. Серікова
Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың
28 желтоқсанынан № 22/2 шешіміне
өзгертулер және толықтырулар енгізу
туралы аудандық мәслихаттың 2010 жылдың
8 қарашадағы № 31/2 шешіміне
1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың
28 желтоқсанынан № 22/2 шешіміне
1 қосымша
Санаттар
Бекі-
тілген
бюджет
Өзгеріс-
тер
(+, -)
Нақтылан-
ған
бюджет
сыныптар
сыныпша
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

цифры «279904» заменить на цифры «353513»,
цифры «106108» заменить на цифры «179717»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«Предусмотреть погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам в сумме 227,5 тысяч тенге»;
в пункте 8:
цифры «2000» заменить на цифры «1200»,
абзац второй изложить в следующей редакции:
«200 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района»;
дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
«Учесть экономию бюджетных средств районного бюджета, сложившуюся на 1 ноября 2010 года в сумме 43685,8 тысяч тенге и направить их на доиспользование неиспользованных в 2009 году целевых трансфертов на развитие:
33217 тысяч тенге на реконструкцию водопровода города Есиль,
7435,2 тысяч тенге на строительство 54-квартирного жилого дома города Есиль,
3033,6 тысяч тенге на капитальный ремонт школы №3 города Есиль».
2. Приложения 15 к решению Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-112, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл»), изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Господарь
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Есильского района                    А.Смагулов
Начальник отдела
экономики и финансов
Есильского района                          Г.Серикова
Приложение 1
к решению Есильского районного маслихата
от 8 ноября 2010 года № 31/2
«О внесении изменений и дополнения в решение
Есильского районного маслихата
от 28 декабря 2009 года № 22/2»
Приложение 1
к решению Есильского районного маслихата
от 28 декабря 2009 года № 22/2
категория
Утверж-
денный
бюджет
Изме-
нения
(+, -)
Уточнен-
ный
бюджет
класс
подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

7700,0
2185,6
5514,4
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1777,4
2,0
1779,4
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
402,8
402,8
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
8244,0
8244,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
439845,9
63002,2
0,0
502848,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
234888,0
7435,2
0,0
242323,2
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
227270,0
7435,2
234705,2
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
7618,0
7618,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45153,0
0,0
0,0
45153,0
033
Инжернерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу
45153,0
45153,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
29206,0
0,0
0,0
29206,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4562,0
4562,0
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
6411,0
6411,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
673,0
673,0
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
12063,0
12063,0
014
Елді мекендердің сумен жабдықтау ұйымдастыру
5497,0
5497,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
106493,7
22350,0
0,0
128843,7
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі

7700,0
2185,6
5514,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1777,4
2,0
1779,4
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
402,8
402,8
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
8244,0
8244,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
439845,9
63002,2
0,0
502848,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
234888,0
7435,2
0,0
242323,2
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
227270,0
7435,2
234705,2
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7618,0
7618,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45153,0
0,0
0,0
45153,0
033
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
45153,0
45153,0
123
Аппарат акима района в городе, города районнного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
29206,0
0,0
0,0
29206,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
4562,0
4562,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
6411,0
6411,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
673,0
673,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12063,0
12063,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5497,0
5497,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
106493,7
22350,0
0,0
128843,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения