Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылы 24 желтоқсанда № 1-11-129 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 36/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 36/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-112 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«2224118,3» цифрлары «2283655,3» цифрларына ауыстырылсын,
«1693048,3» цифрлары «1752585,3» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«2256180,9» цифрлары «2315717,9 » цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақтағы:
«459758» цифрлары «519295» цифрларына ауыстырылсын,
«353513» цифрлары «413050» цифрларына ауыстырылсын,
«179717» цифрлары «239254» цифрларына ауыстырылсын.
2. Есіл аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-112 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Ә. Смағұлов
«Есіл ауданының экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г. Серікова
"Есіл аудандық Мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 22/2 шешіміне
өзгертулер енгізу туралы" Есіл аудандық Мәслихатының

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 22/2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2010 года № 33/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 24 декабря 2010 года № 1-11-129. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 36/3
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 36/3
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-112, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1:
цифры «2224118,3» заменить на цифры «2283655,3»,
цифры «1693048,3» заменить на цифры «1752585,3»;
в подпункте 2:
цифры «2256180,9» заменить на цифры «2315717,9»;
в пункте 6:
цифры «459758» заменить на цифры «519295»,
цифры «353513» заменить на цифры «413050»,
цифры «179717» заменить на цифры «239254».
2. Приложение 1 к решению Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-112, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл»), изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Господарь
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Есильского района                    А.Смагулов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел
экономики и финансов
Есильского района»                         Г.Серикова
Приложение 1
к решению Есильского районного Маслихата

019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
402,8
402,8
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
8244,0
8244,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
502848,1
0,0
0,0
502848,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
242323,2
0,0
0,0
242323,2
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
234705,2
234705,2
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жәйластыру және (немесе) сатып алу
7618,0
7618,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45153,0
0,0
0,0
45153,0
033
Инжернерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу
45153,0
45153,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
29206,0
0,0
0,0
29206,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4562,0
4562,0
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
6411,0
6411,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
673,0
673,0
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
12063,0
12063,0
014
Елді мекендердің сумен жабдықтау ұйымдастыру
5497,0
5497,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
128843,7
0,0
0,0
128843,7
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
10894,7
10894,7
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
94099,0
94099,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
23850,0
23850,0

019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
402,8
402,8
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
8244,0
8244,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
502848,1
0,0
0,0
502848,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
242323,2
0,0
0,0
242323,2
10
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
234705,2
234705,2
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7618,0
7618,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45153,0
0,0
0,0
45153,0
033
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
45153,0
45153,0
123
Аппарат акима района в городе, города районнного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
29206,0
0,0
0,0
29206,0
008
Освещение улиц  населенных пунктов
4562,0
4562,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
6411,0
6411,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
673,0
673,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12063,0
12063,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5497,0
5497,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
128843,7
0,0
0,0
128843,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10894,7
10894,7
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
94099,0
94099,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
23850,0
23850,0