2011 жылғы Есіл ауданында қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Есіл ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № А-12/381 қаулысы. Ақмола облысы Есіл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 19 қаңтарда № 1-11-132 тіркеді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің 78 тармағына сәйкес, Есіл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға Есіл ауданыңда қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Есіл ауданы бойынша 2011 жылға ұсынылыған ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен шарттары, еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің «2010 жылға Есіл ауданында қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 28 қаңтардағы № а-1/20 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-11-114 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыздағы аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған)қаулысының, Есіл ауданы әкімдігінің «2010 жылға Есіл ауданында қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 28 қаңтардағы № а-1/20» қаулысына өзгерту енгізу туралы» 2010 жылғы 26 наурыздағы № а-3/75 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-11-116 тіркелген, 2010 жылғы 30 сәуірде аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) қаулысының қүші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Есіл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Есіл ауданы әкіміңін
міндетін атқарушы                          Ә.Смағұлов
Есіл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ А-12/381 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
Есіл ауданы бойынша 2011 жылға ұйымдардың тізбелері,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен шарттары,
еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды
қаржыландыру көздері
Ұйымдар
атаулары
Қоғамдық жұмыс
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемдері
1
«Ақмола облысы
Есіл ауданы Есіл
қаласы әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге
көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуге көмек
көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Жөндеу жұмыстарында
көмек көрсету
500 шаршы метр
2
Есіл қаласы
әкімінің
аппаратының
жанындағы «Есіл
қалалық
коммуналдық
шаруашылық»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорын
Аймақты жинау
525 шаршы метр
Жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
200 шаршы метр
Қаланы көркейту
500 шаршы метр
3
«Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
4
«Есіл ауданының Заречный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру және көгалдандыру
500 шаршы метр
Аймақты жинау
500 шаршы метр
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Құжаттарды өндеуде көмек көрсету
50 құжат
5
«Есіл ауданының Двуречный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
Жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
104 шаршы метр
Үйлерді аралау
100 аула
6
«Есіл ауданының Біртал селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
150 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
7
«Есіл ауданының Красивинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
200 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
8
«Есіл ауданының Знаменский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
9
«Есіл ауданының Красногорск кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
150 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
10
«Есіл ауданы Ақсай селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
Жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
347 шаршы метр
11
«Есіл ауданының Бұзылық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
150 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
12
«Есіл ауданының Жаныспай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
150 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
13
«Есіл ауданының Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
150 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
14
«Есіл ауданы Курский селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
15
«Есіл ауданы Московский селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
16
«Есіл ауданы Орловка селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
17
«Есіл ауданы Раздольный селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
18
«Есіл ауданы Свободный селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
19
«Есіл ауданы Ярославка селосы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
100 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
20
«Есіл ауданының Юбилейный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
150 аула
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
50 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс істеуге көмек көрсету
50 құжат
Курьерлік жұмыс
50 құжат
Аймақты жинау
525 шаршы метр
кестенің жалғасы
Қоғамдық
жұмыстарыдың
шарттары
Еңбек ақысының
мөлшері
Қаржыландыру
көздері
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы
Еңбек шарты
Ең төмеңгі еңбекақыдан кем емес
Аудандық
бюджет қаржысы

Об организации общественных работ в Есильском районе на 2011 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 24 декабря 2010 года № А-12/381. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 19 января 2011 года № 1-11-132
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Организовать общественные работы в Есильском районе на 2011 год.
2.Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования по Есильскому району на 2011 год.
3.Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района «Об организации общественных работ в Есильском районе на 2010 год» от 28 января 2010 года № а-1/20 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-114, опубликованное 12 марта 2010 года в районной газете «Жања Есіл»),постановление акимата Есильского района «О внесении изменения в постановление акимата Есильского района «Об организации общественных работ в Есильском районе на 2010 год» от 28 января 2010 года № а-1/20» от 26 марта 2010 года № а-3/75 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-116, опубликованное 30 апреля 2010 года в районной газете «Жања Есіл»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Есильского района                    А.Смагулов
Утвержден
постановлением акимата
Есильского района
от 24 декабря 2010 года
№ А-12/381
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, виды, объемы, условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источники их финансирования
по Есильскому району на 2011 год
Наименование
организаций
Виды общественных
работ
Объем
общественных
работ
1
Государственное учреждение
«Аппарат акима города
Есиль Есильского района
Акмолинской области»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в обработке
документов
50 документов
Помощь в работе с
социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Оказание помощи в ремонтных работах
500
квадратных
метров
2
Государственное
коммунальное предприятие
на праве хозяйственного
ведения «Есильское
городское коммунальное
хозяйство» при аппарате
города Есиль
Уборка территории
525
квадратных
метров
Оказание помощи в
ремонтных работах
200
квадратных
метров
Благоустройство
города
500
квадратных
метров
3
Государственное учреждение «Аппарат Акима Есильского района Акмолинской области»
Помощь в обработке документов
50 документов
Курьерская работа
50 документов
4
Государственное учреждение «Аппарат Акима Зареченского сельского округа Есильского района»
Благоустройство и озеленение
500 квадратных метров
Уборка территории
500 квадратных метров
Курьерская работа
50 документов
Помощь в техническойобработке документов
50 документов
5
Государственное учреждение «Аппарат Акима Двуреченского сельского округа Есильского района»
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
Оказание помощи в ремонтных работах
104 квадратных метров
Подворный обход
100 дворов
6
Государственное учреждение «Аппарат Акима Биртальского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
150 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
7
Государственное учреждение «Аппарат Акима Красивинского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
200 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
8
Государственное учреждение «Аппарат Акима Знаменского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в обработке документов.
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
9
Государственное учреждение «Аппарат Акима поселка Красногорский Есильского района»
Подворный обход
150 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
10
Государственное учреждение «Аппарат Акима Аксайского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
Оказание помощи в ремонтных работах
347 квадратных метров
11
Государственное учреждение «Аппарат Акима  Бузулукского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
150 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
12
Государственное учреждение «Аппарат Акима Жаныспайского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
150 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
13
Государственное учреждение «Аппарат Акима  Каракольского сельского округа Есильского района»
Подворный обход
150 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
14
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Курское Есильского района»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в  обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
15
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Московское Есильского района»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в обработке документов.
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
16
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Орловка Есильского района»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
17
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Раздольное Есильского района»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
18
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Свободное Есильского района»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в обработке документов.
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
19
Государственное учреждение «Аппарат Акима села Ярославка Есильского района»
Подворный обход
100 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
20
Государственное учреждение «Аппарат Акима Юбилейного сельского округа Есильского района»
Подворный обход
150 дворов
Помощь в обработке документов
50 документов
Помощь в работе с социальными картами
50 документов
Курьерская работа
50 документов
Уборка территории
525 квадратных метров
продолжение таблицы
Условия
общественных работ
Размеры оплаты
труда
Источник
финансирования
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
районный бюджет