Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-4/8 "Табысы аз отбасыларға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ережесін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С-21/5 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 4 мамырда № 1-12-125 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/5 шешімімен
Ескерту.  Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.06 № 5С-2/5 (ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, тұрғын үй көмегін көрсету мәселесіндегі бағыттарды жетілдіру мақсатында Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-4/8 «Табысы аз отбасыларға тұрғын үй көмегін көрсету тәртібі туралы Ережесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-76 тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2008 жылдың 1 ақпанында жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
1.4 - тармақшасы төмендегідей мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
жергілікті жылу жүйесімен қатты отынды пайдалануға өтем нормасы отбасыға бес тоннадан белгіленсін;
көмір сатып алу маусымына байланысты, тұрғын үй көмегін есептеу кезінде тұрғын үйге (көмір бағасы) шығындардың барлық әлеуметтік нормасын өтініш беру тоқсанында үш айға есептелінсін.
2. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
«Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Қоржымбаева

О внесении дополнения в решение районного маслихата от 12 декабря 2007 года № 4С-4/8 "Об утверждении Правил о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С-21/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 4 мая 2010 года № 1-12-125. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2012 года № 5С-2/5
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2012 № 5С-2/5 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, в целях совершенствования подходов в вопросе оказания жилищной помощи, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «Об утверждении Правил о порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям» от 12 декабря 2007 года № 4С-4/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-76, опубликовано 1 февраля 2008 года в районной газете «Целинное знамя») следующие дополнения:
подпункт 1.4 дополнить абзацами следующего содержания:
компенсационные нормы на потребление твердого топлива с местным
отоплением установить пять тонн на семью;
в связи с сезонностью закупки угля, всю социальную норму расхода на жилой дом (стоимость угля) при начислении жилищной помощи учитывать за три месяца в квартал обращения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
Секретарь
районного маслихата                        Б.Швачкин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева