Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 4С-23/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамыздағы № 1-12-130 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № 4С-29/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.02.04 № 4С-29/8 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 762 997,1» сандары «1 764 219,1» сандарына ауыстырылсын;
«182 145» сандары «185 145» сандарына ауыстырылсын;
«5 832» сандары «8 832» сандарына ауыстырылсын;
«1 566 020,1» сандары «1 561 242,1» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақтың:
«1 788 211,4» сандары «1 789 433,4» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақтың:
«559 168,1» сандары «554 390,1» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың:
«170 174» сандары «164 744» сандарына ауыстырылсын;
«129 648» сандары «124 218» сандарына ауыстырылсын;
12 тармақтың:
«19 362» сандары «20 014» сандарына ауыстырылсын;
«777 мың теңге- табыстары аз отбасылардың, көп балалы және селолық жерлердегі отбасылардың студенттеріне колледждердегі оқуы үшін ақысын өтеуге;» деген жол келесі мазмұндағы редакцияда берілсін:
«1 429 мың теңге- Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге».
2. Жарқайың аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат
хатшысының м.а.                            С.Оспан-Ұлы
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Ахметова
«Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Қоржымбаева
Жарқайың аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2010 года № 4С-23/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 6 августа 2010 года № 1-12-130. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2011 года № 4С-29/8
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2011 № 4С-29/8
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-119, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 762 997,1» заменить на цифры «1 764 219,1»;
цифры «182 145» заменить на цифры «185 145»;
цифры «5 832» заменить на цифры «8 832»;
цифры «1 566 020,1» заменить на цифры «1 561 242,1»;
в подпункте 2:
цифры «1 788 211,4» заменить на цифры «1 789 433,4»;
в пункте 3:
цифры «559 168,1» заменить на цифры «554 390,1»;
в пункте 8:
цифры «170 174» заменить на цифры «164 744»;
цифры «129 648» заменить на цифры «124 218»;
в пункте 12:
цифры «19 362» заменить на цифры «20 014»;
строку «777 тысяч тенге - на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных, многодетных семей и семей сельской местности»
изложить в следующей редакции:
«1 429 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района многодетных семей сельской местности Жаркаинского района».
2. Приложения 1, 5 к решению Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-119, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете «Целинное знамя») изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата
и.о. секретаря районного
маслихата                                  С. Оспан-Улы
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата

13 889
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14 667
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 867
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 906
006
Тұрғын үй көмегі
756
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6 614
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
198
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
470
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 224
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 595
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 047
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
153,1
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
4 998
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
230
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
351 738
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 196
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
2 078
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
1 078
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 840
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13 889
002
Программа занятости
14 667
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 867
005
Государственная адресная социальная помощь
2 906
006
Жилищная помощь
756
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 614
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
198
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
470
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 224
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 595
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 047
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
153,1
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 998
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
230
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
351 738
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 196
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 078
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
1 078
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 840
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

110 060
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108 250
Жарқайың ауданы Державин қаласы әкімідігінің аппараты
15 409
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 073
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 471
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 971
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 321
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімідігінің аппараты
11 933
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімідігінің аппараты
6 289
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 684
Жарқайың ауданы Львовское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 301
Жарқайың ауданы Нахимское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
7 297
Жарқайың ауданы Отрадное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 717
Жарқайың ауданы Пригородное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 082
Жарқайың ауданы Пятигорское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 771
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 243
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 679
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 615
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 394
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 760
Жарқайың ауданы Державин қаласы әкімідігінің аппараты
240
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Львовское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Нахимское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Отрадное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Пригородное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Пятигорское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
024
Ақпараттық жүйелер құру
50
Жарқайың ауданы Державин қаласы әкімідігінің аппараты
50
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

110 060
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
108 250
Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района
15 409
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 073
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
5 471
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
4 971
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
5 321
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
11 933
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
6 289
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 684
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
5 301
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
7 297
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
5 717
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
5 082
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
4 771
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
5 243
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
4 679
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
4 615
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
5 394
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 760
Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района
240
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
95
024
Создание информационных систем
50
Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района
50
07
Жилищно-коммунальное хозяйство