Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 қарашадағы № 4С-27/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 қарашада № 1-12-137 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № 4С-29/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.02.04 № 4С-29/8 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 757 676,1» сандары «1 762 117,4» сандарына ауыстырылсын;
«1 554 699,1» сандары «1 559 140,4» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«1 782 890,4» сандары «1 787 331,7» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақша жаңа редакцияда баяндалсын:
«таза бюджеттік кредит беру- 28 027,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 28 487 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу – 459,9 мың теңге»;
5 тармақшасындағы:
«-59 201,3» сандары «-58 741,4» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақшасындағы:
«59 201,3» сандары «58 741,4» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақтың:
«547 847,1» сандары «552 288,4» сандарына ауыстырылсын;
4 тармақтың:
«48 657» сандары «48 651» сандарына ауыстырылсын;
«9 638 » сандары «9 632» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақтың:
«8 102,1» сандары «8 068,1» сандарына ауыстырылсын;
«3 202,1 » сандары «3 168,1» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақтың:
«97 000» сандары «101 605» сандарына ауыстырылсын;
12 тармақтың:
«20 014» сандары «19 890,3» сандарына ауыстырылсын;
«636» сандары «512,3» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 13-3 тармақпен толықтырылсын:
«13-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттегі 459,9 мың теңге сомасындағы ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен бөлінген кредиттерді қайтару көзделгені ескерілсін».

О внесении изменений и дополнение в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2010 года № 4С-27/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 11 ноября 2010 года № 1-12-137. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2011 года № 4С-29/8
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2011 № 4С-29/8
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-119, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 757 676,1» заменить на цифры «1 762 117,4»;
цифры «1 554 699,1» заменить на цифры «1 559 140,4»;
в подпункте 2:
цифры «1 782 890,4» заменить на цифры «1 787 331,7»;
подпункт 3 изложить в новой редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 28 027,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 487 тысяч тенге, погашение бюджетных кредитов – 459,9 тысяч тенге»;
в подпункте 5:
цифры «- 59 201,3» заменить на цифры «- 58 741,4»;
в подпункте 6:
цифры «59 201,3» заменить на цифры «58 741,4»;
в пункте 3:
цифры «547 847,1» заменить на цифры «552 288,4»;
в пункте 4:
цифры «48 657» заменить на цифры «48 651»;
цифры «9 638» заменить на цифры «9 632»;
в пункте 5:
цифры «8 102,1» заменить на цифры «8 068,1»;
цифры «3 202,1» заменить на цифры «3 168,1»;
в пункте 6:
цифры «97 000» заменить на цифры «101 605»;
в пункте 12:
цифры «20 014» заменить на цифры «19 890,3»;
цифры «636» заменить на цифры «512,3»;
дополнить пунктом 13-3 следующего содержания:
«13-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат кредитов, выделенных из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 459,9 тысяч тенге».

125 313
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
56 292,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 292,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 039
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12 994
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 730
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 436
006
Тұрғын үй көмегі
300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6 390,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
96
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 224
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 395
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 071
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
153,1
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
4 964
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
230
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
349 345
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

125 313
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
56 292,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 292,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 039
002
Программа занятости
12 994
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 730
005
Государственная адресная социальная помощь
2 436
006
Жилищная помощь
300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 390,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
96
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 224
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 395
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 071
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
153,1
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 964
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
230
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
349 345
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа