2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-28/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 қаңтарда № 1-12-141 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 5С-2/11 шешімімен
Ескерту.  Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.06 № 5С-2/11 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 75 бабындағы 2 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 864 929,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 201 511,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 959,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 27 530,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 626 928,9 мың теңге;
2) шығындар - 1 881 765,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 28 561, 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 460,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 899,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо-0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -45 396,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 45 396,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.11.09 № 4С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салығы;
мүлік салығы;
жер салығы;
көлік құралдарына салығы;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметтерді енгізуге жинақтар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріс бөлігінің түсімдері;
коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
3) негізгі капиталдан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жер сату;

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2010 года № 4С-28/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 12 января 2011 года № 1-12-141. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2012 года № 5С-2/11
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 06.03.2012 № 5С-2/11
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы- 1 864 929,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления- 201 511,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 8 959,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 27 530,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов- 1 626 928,9 тысяч тенге;
2) затраты- 1 881 765,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 28 561,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 30 460,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-1 899,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -45 396,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 45 396,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2011 № 4С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступлений части чистого дохода государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
штрафов, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан;
3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;

4) трансферттер түсімдері, оның ішінде:
облыстық бюджеттен трансферттер.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде субвенциялар 1 190 126 мың теңге.
3.1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық мәслихаттың тексеру комиссиясының таратылуына және облыстық тексеру комиссиясы мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған 546,0 мың теңге сомасында трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.09.05 № 4С-34/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
4. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдер құрамындағы мақсатты трансферттер және республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген мақсатты трансферттердің сомасын аудан бюджеттері бойынша бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. Облыстық бюджеттен мақсатты трансферттердің 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамы 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген мақсатты трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттегі республикалық бюджеттің бюджеттік кредиттерін өтеуге қарастырылған 1 899 мың теңге сомасы ескерілсін.
7. 2011 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1 200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.11.09 № 4С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылдың 1 қаңтарында 7 706 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін;
7-2. Аудандық бюджеттің шығыстарында 2010 жылы пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) 6 768,5 мың теңге сомасындағы, оның ішінде ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген және 181,4 мың теңге сомасындағы шарттық міндеттемені орындамаған мамандардан көтерме жәрдем ақыны қайтару, облыстық бюджетке нысаналы трансферттер қайтарылу қарастырылғаны ескерілсін;
Ескерту. Шешім 7-1, 7-2 тармақтармен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.03.09 № 4С-30/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2010 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланған (толық пайдаланған) пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомалары 2011 жылдың 1 қаңтарында бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен 2 361,1 мың теңге сомасында пайда болғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-3 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.04.11 № 4С-31/3 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

4) поступлений трансфертов, в том числе:
трансфертов из областного бюджета.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены трансферты из областного бюджета, в том числе субвенция в сумме 1 190 126 тысяч тенге.
3.1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены трансферты, на компенсацию потерь областного бюджета в сумме 546,0 тысяч тенге, в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата и созданием государственного учреждения- ревизионной комиссии области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 05.09.2011 № 4С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2011 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что составе расходов районного бюджета на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 1 899 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 1 200,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2011 № 4С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год в установленном
законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2011 года, в сумме 7 706 тысяч тенге;
7-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2010 году в сумме 6 768,5 тысяч тенге, в том числе возврат подъемных пособий специалистами, прибывшими для работы и проживания в сельские населенные пункты и не выполнившими договорные обязательства в сумме 181,4 тысячи тенге;
Сноска. Решение дополнено пунктами 7-1; 7-2 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 09.03.2011 № 4С-30/2 (вводится в действие с 01.01.2011);
7-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год использованы (доиспользованы) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых
трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2010 году, за счет свободных остатков бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2011 года, в сумме 2 361,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-3 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 11.04.2011 № 4С-31/3 (вводится в действие с 01.01.2011)

7-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 2010 жылда бөлінген мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 27 652,9 мың теңге сомасында пайдаланылмаған бюджеттік несиелерді қайтару ескерілсін.
Ескерту. 7-4 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.11.09 № 4С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
8. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақыларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
9. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2011 жылға арналған ауылдық (селолық) округтердің, ауылдың (селоның), кенттердің, аудандық маңызы бар қаланың, қаладағы әрбір ауданның бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат
хатшысының м.а                             С.Оспан-Ұлы
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жарқайың ауданының
әкімі                                      А.Қалжанов
Жарқайың ауданы бойынша
cалық басқармасының бастығы                Е.Шоламбаев
Жарқайың ауданының
«Экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Ахметова
Жарқайың аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-28/2 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.11.09 № 4С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Атаулар
1
2
3
4
5
I.Түсімдер

7-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 27 652,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-4 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2011 № 4С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
8. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованного с районным маслихатом.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год, согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата
и.о. секретаря
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Начальник Налогового
управления по Жаркаинскому району          Е.Шоламбаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Жаркаинского района            Б.Ахметова
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-28/2
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2011 № 4С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

113580,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
113580,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19857,4
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19245,4
002
Ақпараттық жүйелер құру
48,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
133,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз ету
398,4
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
32,0
02
Қорғаныс
2797,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2797,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2797,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық- атқару қызметі
661,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
661,0
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
661,0
04
Бiлiм беру
1111304,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1111304,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12460,0
003
Жалпы білім беру
910159,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқулық-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
7638,0
006
Балаларға қосымша білім беру
17629,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
147741,0
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3000,0
015
Жетім-баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қорғаншыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7387,0
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
5290,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
60604,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60604,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14976,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12623,3
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

113580,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
113580,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19857,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19245,4
002
Создание информационных систем
48,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
133,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
398,4
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
32,0
02
Оборона
2797,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2797,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2797,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая судебная, уголовно-исполнительная деятельность
661,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
661,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
661,0
04
Образование
1111304,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
1111304,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12460,0
003
Общеобразовательное обучение
910159,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7638,0
006
Дополнительное образование для детей
17629,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
147741,0
012
Капитальные расходы государственных органов
3000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7387,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
5290,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
60604,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60604,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14976,8
002
Программа занятости
12623,3
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

001
Жергілікті деңгейде ақпарат саласында, мемлекеттікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 088
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3 435
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
1 737
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 502
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 465
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 904
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 876
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 685
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
113 074
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
88 574
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
88 574
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
8 495
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 198
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
267
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 030
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
16 005
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 966
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
839
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 625
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 018
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 018
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 607
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 397
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
3 210
12
Көлiк және коммуникация
14 163
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 749
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 088
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
3 435
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1 737
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 502
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 465
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 904
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 876
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 685
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
113 074
467
Отдел строительства района (города областного значения)
88 574
012
Развитие объектов водного хозяйства
88 574
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
8 495
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 198
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
267
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 030
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
16 005
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений (города областного значения)
14 966
003
Капитальные расходы государственных органов
200
010
Организация работ по зонированию земель
839
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 625
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 018
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 607
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 397
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
3 210
12
Транспорт и коммуникации
14 163
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 749
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

369 496,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
55 573,9
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
6 903,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
6 903,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
4 415,0
Мамандардың әлеуметтiк көмек көрсетуі жөніндегі шараларды iске асыруға
4 415,0
Ауданның бiлiм беру бөлімі
36 227,9
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
14 043,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 096,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
5 411,9
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
7 387,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
5 290,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8 028,0
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның ішінде:
8 028,0
жалақыны ішінара субсидиялауға
1 058,0
қоныс аударуға субсидиялар беруге
535,0
жұмыспен қамту орталықтарын құруға
6 435,0
Дамыту нысаналы трансферттер
283 462,4
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
220 286,4
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
13 590,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға
166 696,4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
40 000,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
63 176,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
63 176,0
Бюджеттік несиелер
30 460,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
30 460,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
30 460,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-28/2 шешіміне 5 қосымша
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.11.09 № 4С-37/2 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2011 жылға арналған облыстық бюджетінен
нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
97 766,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
64 294,6
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм беру бөлімі
62 917,8
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
62 917,8
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 376,8
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектеріне коммуналдық қызметтер арналған шығыстарды төлеу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге

369 496,3
Целевые текущие трансферты
55 573,9
в том числе:
Отдел ветеринарии района
6 903,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
6 903,0
Отдел экономики и финансов района
4 415,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 415,0
Отдел образования района
36 227,9
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
14 043,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 096,0
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5 411,9
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 387,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
5 290,0
Отдел занятости и социальных программ района
8 028,0
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
8 028,0
частичное субсидирование заработной платы
1 058,0
предоставление субсидий на переезд
535,0
создание центров занятости
6 435,0
Целевые трансферты на развитие:
283 462,4
в том числе:
Отдел строительства района
220 286,4
На развитие объектов водного хозяйства
13 590,0
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
166 696,4
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
40 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
63 176,0
На развитие коммунального хозяйства
63 176,0
Бюджетные кредиты
30 460,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
30 460,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
30 460,0
Приложение 5 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-28/2
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2011 № 4С-37/2 (вводится в действие с 01.01.2011)
Целевые трансферты из областного
бюджета на 2011 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
97 766,6
Целевые текущие трансферты
64 294,6
в том числе:
Отдел образования района
62 917,8
На капитальные расходы объектов образования
62 917,8
Отдел занятости и социальных программ района
1 376,8
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги

536,8
Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
840,0
2011 жыл толық пайдалануға рұқсат етілген республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттер
4 261,0
Ауданның бiлiм беру бөлімі
4 261,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
4 261,0
Дамыту нысаналы трансферттер

536,8
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района и многодетных семей сельской местности Жаркаинского района
840,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, разрешенные к доиспользованию в 2011 году
4 261,0
Отдел образования района
4 261,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 261,0
Целевые трансферты на развитие

14 763,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
5 596,0
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
5 187,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
6 250,0
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
6 238,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
9 313,0
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімінің аппараты
6 359,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
5 629,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
4 906,0
Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
6 948,0
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
6 201,1
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
6 180,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
5 785,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
6 045,0
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
5 981,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
5 646,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
6 553,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 591,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 591,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4 486,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
3 157,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
300,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
289,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
200,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
270,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
270,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
762,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
762,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 343,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
374,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
375,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
428,0
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
300,0
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімінің аппараты
324,0
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
321,0
Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімінің аппараты
321,0
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
12
Көлiк және коммуникация
4 438,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 438,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 438,0
Державин қаласы әкімінің аппараты

14 763,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 596,0
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
5 187,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
6 250,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
6 238,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
9 313,0
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
6 359,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 629,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
4 906,0
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
6 948,0
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
6 201,1
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
6 180,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
5 785,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
6 045,0
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
5 981,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
5 646,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
6 553,0
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 591,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 591,0
Освещение улиц населенных пунктов
4 486,0
Аппарат акима города Державинска
3 157,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
300,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
289,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
200,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
270,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
270,0
Содержание мест захоронений и погребение безродных
762,0
Аппарат акима города Державинска
762,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 343,0
Аппарат акима города Державинска
374,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
375,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
500,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
428,0
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
400,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
300,0
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
324,0
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
321,0
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
321,0
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
500,0
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
500,0
Транспорт и коммуникации
4 438,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 438,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4 438,0
Аппарат акима города Державинска