Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-23-2 "2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 маусымдағы № С-26-3 шешімі. Ақмола облысы Жақсы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 шілдеде № 1-13-111 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабындағы 2 тармағының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылдың 23 желтоқсандағы № С-23-2 «2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-102 тіркелген, 2010 жылдың 29 қаңтарда аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2 - тармақшада:
«2047794,6» сандары «2062663,9» сандарына ауыстырылсын;
5-тармақшада:
«-60426,6» сандары «-75295,9» сандарына ауыстырылсын;
6-тармақшада:
«60426,6» сандары « 75295,9» сандарына ауыстырылсын;
2. Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-23-2 «2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-102 тіркелген, 2010 жылдың 29 қаңтарда «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   С.Борисенко
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          С.Өтешев
«Жақсы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2009 года № С-23-2 "О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 24 июня 2010 года № С-26-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 13 июля 2010 года № 1-13-111
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2009 года № С-23-2 «О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от № 1-13-102, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2:
цифры «2047794,6» заменить на цифры «2062663,9»;
в подпункте 5:
цифры « -60426,6» заменить на цифры «-75295,9»;
в подпункте 6:
цифры «60426,6» заменить на цифры «75295,9».
2. Приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-23-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-102, опубликовано от 29 января 2010 года в районной газете «Жаксынский вестник»), изложить в новой редакции, согласно приложений 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  С.Борисенко
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Жаксынского района                   С.Утишев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жаксынского района»                        К.Дузелбаев
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата