Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-23-2 "2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 шілдедегі № С-27-4 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1-13-116 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабындағы 2 тармағының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-23-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-102 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1-тармақшада:
«2001612» сандары «2003159» сандарына ауыстырылсын;
«1748955» сандары «1750502» сандарына ауыстырылсын;
2-тармақшада:
«2062663,9» сандары «2064210,9» сандарына ауыстырылсын;
7 тармақта:
«4567» сандары «4604» сандарына ауыстырылсын;
«4388» сандары «4425 » сандарына ауыстырылсын;
13 тармақта:
«4453» сандары «5963» сандарына ауыстырылсын;
«3167» сандары «3153 » сандарына ауыстырылсын;
«777» сандары «2301» сандарына ауыстырылсын;
2. Жақсы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-23-2 «2010-2012 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-102 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   В.Гертнер
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          С.Өтешев
«Жақсы ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары                      В.Яровая
Жақсы аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2009 года № С-23/2 "О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2010 года № С-27-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 16 августа 2010 года № 1-13-116
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-23-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-102, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «2001612» заменить на цифры «2003159»;
цифры «1748955» заменить на цифры «1750502»;
в подпункте 2:
цифры «2062663,9» заменить на цифры «2064210,9»;
в пункте 7:
цифры «4567» заменить на цифры «4604»;
цифры «4388» заменить на цифры «4425»;
в пункте 13:
цифры «4453» заменить на цифры «5963»;
цифры «3167» заменить на цифры «3153»;
цифры «777» заменить на цифры «2301»;
2. Приложение 1 к решению районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-23-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-102, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаксынский вестник»), изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата                                  В.Гертнер
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Жаксынского района                   С.Утишев
Заместитель начальника
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Жаксынского района»           В.Яровая
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата

005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11291
11291
006
Балалар үшін қосымша білім беру
20375
20375
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
54461,3
54461,3
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
8458
8458
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
17200,3
17200,3
06
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
80468
14
1561
82015
451
Аудан (облыстық маңызы бара қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80468
14
1561
82015
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14344
14344
012
Ақпараттық жүйелер құру
50
50
002
Қамту бағдарламасы
25506
25506
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1183
1183
006
Тұрғын үй көмегі
5456
5456
007
Жергілікті  өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9323
14
1524
10833
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
350
350
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік  төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызмет көрсетулерге төлем жүргізу
624
624
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек беру
7726
7726
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6773
6773
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1399
1399
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына байланысты Москва, Астана қалаларына ардагерлерді іс-шараларға қатысуға баруды, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Тәуелсіз Мемлекеттен, Қазақстан Республикасы аумағындағы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің тамақтану, тұру және жол жүруін қамтамасыз ету
179
179
020
Ұлы Отан Соғысына қатысқан ардагерлер және мүгедектерге материалдық көмек көрсету, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегі кезеңінде, әскери оқу ғимараттарында, құрамға жатпайтындар, "1941-945 ж.ж Германия Ұлы Отан Соғыныдағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңісі үшін" атты медалімен марапатталғандарға немесе Жапондағы жеңісі үшін" медалімен мараппаталғандарға, Ұлы Отан Соғысы жылдарында тың және тыңайған жерлерде кемінде алты ай жұмыс атқарған (тұрған) Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық көмекті төлеу

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11291
11291
006
Дополнительное образование для детей
20375
20375
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
54461,3
54461,3
018
Организация профессионального обучения
8458
8458
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
17200,3
17200,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
80468
14
1561
82015
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80468
14
1561
82015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
14344
14344
012
Создание информационных систем
50
50
002
Программа занятости
25506
25506
005
Государственная адресная социальная помощь
1183
1183
006
Жилищная помощь
5456
5456
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9323
14
1524
10833
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
350
350
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
624
624
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7726
7726
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6773
6773
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1399
1399
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
179
179
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг" или медалью "За победу над Японией", проработавшим(прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне