Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 "Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 наурыздағы № 26-166 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 наурызда № 1-14-132 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 37/256 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011.03.25 № 37/256 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылдың 12 желтоқсанындағы № 22-147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С.Құрманғұжина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    К.Хасенов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Сағдиев
Зеренді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Р.Ғабдуллина
Зеренді аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 22-147 "О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2010 года № 26-166. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 25 марта 2010 года № 1-14-132. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 марта 2011 года № 37/256
Сноска. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25.03.2011 № 37/256
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приложение 1 к решению Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-127, опубликовано от 15 января 2010 года в газете «Зеренді») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        С.Курмангужина
Секретарь районного маслихата              К.Хасенов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Зерендинского района                  Е.Сагдиев
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Зерендинского района                       Р.Габдуллина
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

3500
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
756
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
160
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
320
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
27
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
27
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
54
2
Салықтық емес түсiмдер
12930
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1200
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1200
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1200
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11700
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11700
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
11700
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
30
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
5000
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
5000
1
Жерді сату
5000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
5000
4
Трансферттердің түсімдері
1794372
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1794372
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1794372
01
Ағымдағы мақсатты трансферттер

3500
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
756
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
160
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
320
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
27
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами,пневматического оружия с дульной энергией не боле 7,5 ДЖ и калибра до 4,5 мм включительно)
27
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
54
2
Не налоговые поступления
12930
01
Доходы от государственной собственности
1200
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1200
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1200
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
11700
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан,за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11700
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
11700
06
Прочие не налоговые поступления
30
1
Прочие не налоговые поступления
30
09
Другие не налоговые поступления в местный бюджет
30
3
Поступления от продажи основного капитала
5000
03
Продажа земли и нематериальных активов
5000
1
Продажа земли
5000
01
Поступления от продажи земельных участков
5000
4
Поступления трансфертов
1794372
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1794372
2
Трансферты из областного бюджета
1794372
01
Целевые текущие трансферты