Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 "Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 шілдедегі № 31-199 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 тамызда № 1-14-141 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 37/256 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011.03.25 № 37/256 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасында:
«2 871 317,2» саны «2 814 574,3» санымен ауыстырылсын;
«1 798 632,2» саны «1 741 889,3» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«2 853 822,4» саны «2 813 079,5» санымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
«19 917,2» саны «20 217,2» санымен ауыстырылсын;
«13 867,2» саны «14 167,2» санымен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
«41 367» саны «41 495,1» санымен ауыстырылсын;
бесінші абзац жаңа редакцияда баяндалсын:
«783,1 мың теңге – Зеренді ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқыйтын студенттерінің және Зеренді ауданының селолық жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге»;
«8 999» саны «9 121» санымен ауыстырылсын;
4) 10 тармақта:
«141 332» саны «84 161» санымен ауыстырылсын;
«111 332» саны «29 161» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«25 000 мың теңге – Зеренді ауылындағы орталық қазандықты жөндеуіне»;
тоғызыншы, оныншы абзацтары алынып тасталсын.
2. Аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В.Соболев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Сағдиев
Зеренді ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» ММ бастығы                         Р.Ғабдуллина
2010 жылғы 21.07. № 31-199
шешіміне 1 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 22-147 "О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 21 июля 2010 года № 31-199. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 3 августа 2010 года № 1-14-141. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 марта 2011 года № 37-256
Сноска. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25.03.2011 № 37-256
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-127, опубликовано 15 января 2010 года в газете «Зеренді») следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры «2 871 317,2» заменить на цифры «2 814 574,3»;
цифры «1 798 632,2» заменить на цифры «1 741 889,3»;
в подпункте 2:
цифры «2 853 822,4» заменить на цифры «2 813 079,5»;
2) в пункте 6:
цифры «19 917,2» заменить на цифры «20 217,2»;
цифры «13 867,2» заменить на цифры «14 167,2»;
3) в пункте 9:
цифры «41 367» заменить на цифры «41 495,1»;
абзац пятый изложить в новой редакции:
«783,1 тысячи тенге - на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Зерендинского района и многодетных семей сельской местности Зерендинского района»;
цифры «8 999» заменить на цифры «9 121»;
4) в пункте 10:
цифры «141 332» заменить на цифры «84 161»;
цифры «111 332» заменить на цифры «29 161»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«25 000 тысяч тенге - на ремонт центральной котельной в селе Зеренда»;
абзац девятый, десятый исключить.
2. Приложения 1, 5 к решению Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-127, опубликовано 15 января 2010 года в газете «Зеренді») изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        В. Соболев
Секретарь районного
маслихата                                  К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  Е.Сагдиев
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Зерендинского района                       Р.Габдуллина
Приложение № 1 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 21 июля 2010 г. № 31-199
Приложение № 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

2000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
300
5
Ойын бизнесіне салық
200
2
Тіркелген салық
200
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3844
1
Мемлекеттік баж
3844
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берлетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтіріштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актлерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2500
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
756
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
160
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
320
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
27
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
27
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
54
2
Салықтық емес түсiмдер
12930,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1200
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1200
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1200
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11700
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11700
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
11700
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
30
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
5000
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
5000
1
Жерді сату
5000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
5000
4
Трансферттердің түсімдері
1741889,3
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1741889,3
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1741889,3
01
Ағымдағы мақсатты трансферттер

2000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
300
5
Налог на игорный бизнес
200
2
Фиксированный налог
200
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3844
1
Государственная пошлина
3844
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2500
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
756
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу  на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
160
08
Государственная пошлина, взимаемая  за регистрацию места жительства
320
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения  охотника и его ежегодную регистрацию
27
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами,пневматического оружия с дульной энергией не боле 7,5 ДЖ и калибра до 4,5 мм включительно)
27
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
54
2
Неналоговые поступления
12930,0
01
Доходы от государственной собственности
1200
5
Доходы от аренды  имущества, находящегося в государственной собственности
1200
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1200
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
11700
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан,за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11700
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
11700
06
Прочие неналоговые поступления
30
1
Прочие неналоговые поступления
30
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
30
3
Поступления от продажи основного капитала
5000
03
Продажа земли и нематериальных активов
5000
1
Продажа земли
5000
01
Поступления от продажи земельных участков
5000
4
Поступления трансфертов
1741889,3
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1741889,3
2
Трансферты из областного бюджета
1741889,3
01
Целевые текущие трансферты

492,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
22796
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18629
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18629
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18268
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
361
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
157975,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23183
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
23183
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу»;
21383
020
Тұрғын үй сатып алу
1800
2
Коммуналдық шаруашылық
119737
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
87820
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
8200
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
52120
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2500
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
25000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
31917
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
2756
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
29161
3
Елді-мекендерді көркейту
15055
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12663
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
11163
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1200
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

492,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
22796
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18629
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области  обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18268
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
361
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
157975,0
1
Жилищное хозяйство
23183
467
Отдел строительства района (города областного значения)
23183
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
21383
020
Приобретение жилья
1800
2
Коммунальное хозяйство
119737
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
87820
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8200
026
Организация эксплуатации тепловых сетей,находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
52120
028
Развитие коммунального хозяйства
2500
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров:
25000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
31917
006
Развитие системы водоснабжения
2756
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
29161
3
Благоустройство населенных пунктов
15055
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12663
008
Освещение улиц населенных пунктов
11163
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1200
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)