Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 "Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 тамыздағы № 32-211 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 тамыздағы № 1-14-142 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 37/256 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011.03.25 № 37/256 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасында:
«2 814 574,3» саны «3 047 574,3» санымен ауыстырылсын;
«1 054 755» саны «1 044 755» санымен ауыстырылсын;
«5 000» саны «248 000» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«2 813 079,5» саны «3 046 079,5» санымен ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 22-147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-127 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ө.Айтқожин
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімінің
міндетін атқарушы                          М.Құлманбетов
Зеренді ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы                                 Р.Ғабдуллина

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 22-147 "О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10 августа 2010 года № 32-211. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 16 августа 2010 года № 1-14-142. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 марта 2011 года № 37-256
Сноска. Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25.03.2011 № 37-256
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-127, опубликовано 15 января 2010 года в газете «Зеренді») следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры «2 814 574,3» заменить на цифры «3 047 574,3»;
цифры «1 054 755» заменить на цифры «1 044 755»;
цифры «5 000» заменить на цифры «248 000»;
в подпункте 2:
цифры «2 813 079,5» заменить на цифры «3 046 079,5»;
2. Приложения 1, 5 к решению Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 22-147 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-127, опубликовано 15 января 2010 года в газете «Зеренді») изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        У.Айткужин
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
акима Зерендинского района                 М.Кулманбетов
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Зерендинского района                       Р.Габдуллина
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

140
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
74
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
300
5
Ойын бизнесіне салық
200
2
Тіркелген салық
200
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе)  оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3844
1
Мемлекеттік баж
3844
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтіріштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2500
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
756
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
160
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
320
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
27
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден  жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
27
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
54
2
Салықтық емес түсiмдер

140
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств,а также их перерегистрацию
74
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
300
5
Налог на игорный бизнес
200
2
Фиксированный налог
200
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3844
1
Государственная пошлина
3844
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2500
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
756
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу  на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
160
08
Государственная пошлина, взимаемая  за регистрацию места жительства
320
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения  охотника и его ежегодную регистрацию
27
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств,снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами,пневматического оружия с дульной энергией не боле 7,5 ДЖ и калибра до 4,5 мм включительно)
27
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
54
2
Неналоговые поступления

142
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
203625
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
203625
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
115308,3
2
Әлеуметтiк көмек
96679,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96679,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18659
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1224
006
Тұрғын үй көмегі
1122
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15578,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
863
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15277
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15884
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4784
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
492,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген,  оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
22796
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18629
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18629
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді   іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18268
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
361
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
217975,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
83183
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

142
467
Отдел строительства района (города областного значения)
203625
037
Строительство и реконструкция объектов образования
203625
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
115308,3
2
Социальная помощь
96679,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96679,3
002
Программа занятости
18659
005
Государственная адресная социальная помощь
1224
006
Жилищная помощь
1122
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15578,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
863
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15277
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15884
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4784
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
492,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
22796
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18629
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области  обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18268
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
361
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
217975,0
1
Жилищное хозяйство
83183
467
Отдел строительства района (города областного значения)

5100
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
12637
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3989
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3989
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4501
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4391
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
110
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі және спорт бөлімі
4147
001
Жергілікті деңгейде  мәдениет және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4147
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
181846,0
1
Ауыл шаруашылығы
16871
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3392
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3392
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
6771
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6771
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6708
001
Жергілікті деңгейде ветеринария  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6408
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
300
2
Су шаруашылығы
120580
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
120580
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
120580
6
Жер қатынастары
7782
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7782
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5782
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
36613
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20000
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

5100
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма  и информационного пространства
12637
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3989
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области  развития языков и культуры
3989
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4501
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации,укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4391
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
110
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4147
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4147
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
181846,0
1
Сельское хозяйство
16871
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3392
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3392
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
6771
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
6771
473
Отдел ветеринарии района(города областного значения)
6708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6408
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
300
2
Водное хозяйство
120580
467
Отдел строительства района (города областного значения)
120580
012
Развитие объектов водного хозяйства
120580
6
Земельные отношения
7782
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7782
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района(города областного значения)
5782
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских)округов
2000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного  хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36613
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20000
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров