Зеренді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 наурыздағы № 83 "2010 жылға Зеренді ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 347 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 қыркүйекте № 1-14-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011.01.14 № 39 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 7,8 тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі
АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы әкімдігінің «2010 жылға Зеренді ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2010 жылғы 16 наурыздағы №83 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №1-14-133 тіркелген, 2010 жылы 30 наурызда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, 2010 жылға Зеренді ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, жалақы мөлшерлері мен оларды қаржыландыру көздері тізбесінде 25 жолдағы «Жұмыстар көлемі» бағанында «180» саны «360» санымен ауыстырылсын, 28 жолдағы «Жұмыстар көлемі» бағанында «180» саны «315» санымен ауыстырылсын:
2. Осы қаулы Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        М.Құлманбетов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер
департаментінің Зеренді аудандық ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығы                                    Балтабаев С.А.
Зеренді аймағы бойынша
ауданаралық қаржы полициясы
бөлімі бастығы                             Азбергенов Ж.Н.

О внесении изменений в постановление акимата Зерендинского района от 16 марта 2010 года № 83 "Об организации общественных работ в Зерендинском районе на 2010 год"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 19 августа 2010 года № 347. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 23 сентября 2010 года № 1-14-143. Утратило силу - постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14 января 2011 года № 39
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14.01.2011 № 39
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7,8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зерендинского района «Об организации общественных работ в Зерендинском районе на 2010 год» от 16 марта 2010 года N 83 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1-14-133, опубликованное 30 марта 2010 года в газете «Зеренді»), следующие изменения:
в перечне организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источников их финансирования по Зерендинскому району на 2010 год, утвержденного указанным постановлением в строке 25 в графе «Объем работ» цифру «180» заменить цифрой «360», в строке 28 в графе «Объем работ» цифру «180» заменить цифрой «315».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима района                          М.Кулманбетов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Зерендинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан»       Балтабаев С.А.
Начальник межрайонного
отдела финансовой полиции
по Зерендинскому региону                   Азбергенов Ж. К.