№ 4, № 13 сайлау округтері бойынша Зеренді аудандық мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттеме баспа материалдарын орналастыру үшін Зеренді ауданында орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 12 қазандағы № 431 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 қазандағы № 1-14-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011.01.14 № 39 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, сондай-ақ «Ақмола облыстық мәслихаттан шыққан депутаттардың орнына депутаттарды сайлауды белгілеу туралы» Ақмола облыстық сайлау комиссиясының 2010 жылғы 23 тамыздағы № 11 шешіміне сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, № 4, № 13 сайлау округтері бойынша Зеренді аудандық мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттеме баспа материалдарын орналастыру үшін Зеренді ауданында қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Қонысбай, Қызылсая, Чаглинка, С.Сейфуллин атындағы, Қанай би атындағы селолық округтердің әкімдері үгіттеме баспа материалдарын орналастыруға орындарды стендтермен, тақталармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Зеренді ауданы әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2010 жылдың 5 қазанынан бері пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Сағдиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Бекенов Х.Р.
5510 әскери бөлімі
ротасының командирі, майор                 Жақыпов Е.Е.
Зеренді ауданы әкімдігінің
2010 жылғы «12» 10
№ 431 қаулысына қосымша
Депутаттыққа кандидаттар үшін үгіттеме баспа
материалдарын орналастыру үшін
Зеренді ауданындағы орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналастыру
үшін
объектінің
атауы
1
Бірлестік кенті
Орта мектептің аумағында
стенд
2
Қызылсая ауылы
Орта мектептің аумағында
стенд
3
Сейфуллин ауылы
Орта мектептің аумағында
стенд
4
Қараөзек ауылы
Ауыл орталығы ауданы
стенд
5
Қызылағаш ауылы
Негізгі мектептің аумағында
стенд
6
Биіктесін ауылы
Ауыл орталығы ауданы
стенд
7
Жаңатілек ауылы
Бастауыш мектептің аумағында
стенд
8
Қонысбай ауылы
Әкімшілік-мәдени орталық аумағында
стенд
9
Доңғылағаш ауылы
Негізгі мектептің аумағында
стенд
10
Гранитное селосы
5510 әскери бөлімінің аумағында
стенд
11
Игілік ауылы
Орта мектептің аумағында
стенд
12
Жамантұз ауылы
Негізгі мектептің аумағында
стенд
13
Чаглинка селосы
Орта мектептің аумағында
стенд
14
Чаглинка селосы
Село орталығы ауданы
стенд
15
Ақадыр ауылы
Ауылдық клубтың аумағында
стенд
16
Октябрь селосы
Село орталығы ауданы
стенд
17
Ұялы ауылы
Негізгі мектептің аумағында
стенд
18
Қарауыл Қанай би ауылы
Орта мектептің аумағында
стенд

Об определении мест в Зерендинском районе для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Зерендинского районного маслихата по избирательным округам № 4, № 13
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 12 октября 2010 года № 431. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 18 октября 2010 года № 1-14-144. Утратило силу - постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14 января 2011 года № 39
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14.01.2011 № 39
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», а также с решением Акмолинской областной избирательной комиссии от 23 августа 2010 года № 11 «О назначении выборов депутатов маслихатов Акмолинской области вместо выбывших», акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Зерендинской районной территориальной избирательной комиссией, места в Зерендинском районе для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Зерендинского районного маслихата по избирательным округам № 4, № 13, согласно приложения.
2. Акимам Конысбайского, Кызылсаянского, Чаглинского, имени С.Сейфуллина, имени Канаи би сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Зерендинского района Таласбаеву А.А.
4. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 5 октября 2010 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района                  Е.Сагдиев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Зерендинской
районной избирательной комиссии            Бекенов Х.Р.
Командир роты войсковой
части 5510, майор                          Жакупов Е.Е.
Приложение к постановлению
акимата Зерендинского района
от «12» 10 2010 года № 431
Места в Зерендинском районе для
размещения агитационных печатных
материалов для кандидатов в депутаты
Наименование населенного пункта
Место расположение
Наименование объекта для размещения
1
поселок Бирлестык
На территории средней школы
стенд
2
село Кызылсая
На территории средней школы
стенд
3
село Сейфуллино
На территории средней школы
стенд
4
село Караозек
В районе центра села
стенд
5
село Кызылагаш
На территории основной школы
стенд
6
село Биктисин
район центра села
стенд
7
село Жанатлек
На территории начальной школы
стенд
8
село Конысбай
На территории административно-культурного центра
стенд
9
село Донгулагаш
На территории основной школы
стенд
10
село Гранитное
На территории воинской части 5510
стенд
11
село Игилик
На территории средней школы
стенд
12
село Жамантуз
На территории основной школы
стенд
13
село Чаглинка
На территории средней школы
стенд
14
село Чаглинка
В районе центра села
стенд
15
село Акадыр
На территории сельского клуба
стенд
16
село Октябрь
В районе центра села
стенд
17
село Уялы
На территории основной школы
стенд
18
Ауыл Карауыл канай бия
На территории основной школы
стенд