2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № 3 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қаңтарда № 1-16-102 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2010 жылғы 30 шілдедегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2010.07.30 № 9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережелерімен» сәйкес, Сандықтау ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. 2010 жылдың қаңтар - наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
3. Осы шешім Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы Сандықтау
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Журбин

Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области"
Решение акима Сандыктауского района Акмолинской области от 18 января 2010 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 22 января 2010 года № 1-16-102. Утратило силу - решением акима Сандыктауского района Акмолинской области от 30 июля 2010 года № 9
Сноска. Утратило силу - решением акима Сандыктауского района Акмолинской области от 30.07.2010 № 9
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службы», «Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республики Казахстан», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким Сандыктауского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2010 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Казизову А.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Сандыктауского района
Акмолинской области»                       А.Журбин