Садықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 19/3 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 шілдеде № 1-16-110 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 25/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 25/13 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 16/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-101 тіркелген, 2010 жылғы 13 қаңтардағы «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшадағы:
«1208967» цифрлары «1248467» цифрларына ауыстырылсын;
«1003543» цифрлары «1043043» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
«1236111,4» цифрлары «1275611,4» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
«59755» цифрлары «66995» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұнды 4-1 тармақпен толықтырылсын:
«4-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде облыс бюджетінен дамытуға арналған 39500 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
25000 мың теңге – Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға;
14500 мың теңге - Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға»;
жоғарыда аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Б.Уразалина
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ш.Сабержанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ. Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н. Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 16/1 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 25 июня 2010 года № 19/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 7 июля 2010 года № 1-16-110. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 25/13
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 25/13
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 16/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-101, опубликованное 13 января 2010 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1208967» заменить на цифры «1248467»;
цифры «1003543» заменить на цифры «1043043»;
в подпункте 2:
цифры «1236111,4» заменить на цифры «1275611,4»;
в пункте 4:
цифры «59755» заменить на цифры «66995»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Учесть, что в бюджете района на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 39500 тысяч тенге, в том числе:
25000 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы;
14500 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы»;
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Уразалина
Секретарь районного
маслихата                                  Ш. Сабержанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К. Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Сандыктауского района»                     Н. Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного маслихата

61306
2
Әлеуметтік көмек
50015
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50015
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13210
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
3599
006
Тұрғын үй көмегі
1585
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7541
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
297
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
2992
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4417
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1459
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
358
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
14557
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11291
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11291
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11117
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
174
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
102616
01
Тұрғын үй шаруашылығы
39500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
39500
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
25000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

61306
2
Социальная помощь
50015
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50015
002
Программа занятости
13210
005
Государственная адресная социальная помощь
3599
006
Жилищная помощь
1585
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7541
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
297
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2992
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4417
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидаульной программой реабилитации инвалида
1459
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
358
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
14557
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11291
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11291
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11117
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
174
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
102616
01
Жилищное хозяйство
39500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
39500
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
25000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры