№ 6 сайлау округі бойынша Сандықтау аудандық мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Сандықтау ауданында орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қыркүйектегі № А-8/232 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 қазанда № 1-16-113 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Қолданысқа енгізу тәртібін 4-тармақтан қараңыз
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, сондай-ақ «Ақмола облыстық мәслихаттан шыққан депутаттардың орнына депутаттарды сайлауды белгілеу туралы» Ақмола облыстық сайлау комиссиясының 2010 жылғы 23 тамыздағы № 11 шешіміне сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, № 6 сайлау округі бойынша Сандықтау аудандық мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Сандықтау ауданында, қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Барақпай, Жамбыл, Лесной селолық округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарды стендтермен, тақталармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Сандықтау ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы              С.Назарович
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 22 қыркүйек № А-8/232
қаулысына қосымша
№ 6 сайлау округі бойынша Сандықтау аудандық мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін Сандықтау ауданындағы орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналастыру үшін объектінің атауы
1
Речное селосы
село орталығы ауданы
ақпараттық стенд
2
Граниковка селосы
село орталығы ауданы
ақпараттық стенд
3
Приозерный селосы
Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Балкашин аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының селолық мәдениет үйінің ауданы
ақпараттық тақта
4
Қызылқазақстан селосы
село орталығы ауданы
ақпараттық стенд
5
Барақпай селосы
Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы «Балкашин аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының селолық мәдениет үйінің ауданы
ақпараттық тақта
6
Чашке селосы
село орталығы ауданы
ақпараттық стенд

Об определении мест в Сандыктауском районе для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сандыктауского районного маслихата по избирательному округу № 6
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22 сентября 2010 года № А-8/232. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 8 октября 2010 года № 1-16-113
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие постановления Акимата
Сандыктауского района см. п.4
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», а также с решением Акмолинской областной избирательной комиссии от 23 августа 2010 года № 11 «О назначении выборов депутатов маслихатов Акмолинской области вместо выбывших», акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Сандыктауской районной территориальной избирательной комиссией, места в Сандыктауском районе для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Сандыктауского районного маслихата по избирательному округу № 6, согласно приложения.
2. Акимам Баракпайского, Жамбылского, Лесного сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Казизову А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К. Суюндиков
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Сандыктауской районной
территориальной избирательной комиссии     С. Назарович
Приложение
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 22 сентября 2010 года
№ А-8/232
Места в Сандыктауском районе для размещения
агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты
Сандыктауского районного маслихата по избирательному округу № 6
Наименование
населенного
пункта
Месторасположение
Наименование
объекта
для размещения
1
село Речное
район центра села
информационный
стенд
2
село Граниковка
район центра села
информационный
стенд
3
село Приозерное
район сельского дома
культуры государственного
коммунального казенного
предприятия «Балкашинский
районный дом культуры» при
отделе культуры и развития
языков Сандыктауского района
информационный
щит
4
село
Кызылказахстан
район центра села
информационный
стенд
5
село Баракпай
район сельского дома
культуры государственного
коммунального казенного
предприятия «Балкашинский
районный дом культуры» при
отделе культуры и развития
языков Сандыктауского района
информационный
щит
6
село Чашке
район центра села
информационный
стенд