2011 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Ақмола облысы Сандықтау ауданының Қорғаныс істер і жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 14 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 10 қаңтарда № 1-16-117 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 04-14/421 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 11.04.2013 № 04-14/421 хатымен).
«Қазақстан Республикасынындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережеге сәйкес, Сандықтау ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
3. Осы шешім Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мельников

Об организации и обеспечении в январе-марте 2011 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области"
Решение акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 15 декабря 2010 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 10 января 2011 года № 1-16-117. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № 04-14/421)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11.04.2013 № 14/421).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким Сандыктауского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2011 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Казизову А.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Сандыктауского района
Акмолинской области»                       Н.Мельников