Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2011 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы А-12/349 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 19 қаңтарда № 1-16-119 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 04-14/421 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 11.04.2013 № 04-14/421 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына және 7 бабының 2 тармақшасына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың 2011 жылға арналған қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтіндер (бір жылдан астам);
2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастағы жастар;
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района, на 2011 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 28 декабря 2010 года № А-12/349. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 19 января 2011 года № 1-16-119. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № 04-14/421)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11.04.2013 № 14/421).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5 и подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Сандыктауского района, на 2011 год:
1) длительно не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Казизову А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков