Сандықтау ауданының ұйымдарында 2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсанда № А-12/350 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 20 қаңтарда № 1-16-120 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 04-14/421 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 11.04.2013 № 04-14/421 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына37 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесінің 7,8 тармақтарына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданының ұйымдарында 2011 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Сандықтау ауданы бойынша 2011 жылға арналған қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбек төлемдерінің мөлшерлері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы мұрағаттар мен
құжаттамалар басқармасының
«Сандықтау ауданының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  Г.Виноградова
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мельников
«Сандықтау ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Мурашиди
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 28 желтоқсандағы
№ А-12/350 қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Сандықтау ауданы бойынша 2011 жылға арналған қоса берілген
ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі
мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбек төлемдерінің
мөлшерлері және оларды қаржыландырудың көздері
Ұйымдар
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың түрлері
Орындалатын
жұмыстар көлемі
1
2
3
4
1.
«Сандықтау ауданының
Балқашин селолық округі
әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау
Халық санағы
Селоны көркейту
40000 шаршы метр
2232 үй
26400 шаршы метр
2.
Сандықтау ауданының «Барақпай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
3.
Сандықтау ауданының «Белгород селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік көмекке қатысу
Селоны көркейту
4 адам
3300 шаршы метр
4.
Сандықтау ауданының «Бірлік селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
14850 шаршы метр
5.
Сандықтау ауданының «Васильев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
Селоны көркейту
1200 құжат
3300 шаршы метр
6.
Сандықтау ауданының «Веселов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
7.
«Сандықтау ауданының Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік көмекке қатысу
Селоны көркейту
4 адам
4950 шаршы метр
8.
Сандықтау ауданының «Каменск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
3300 шаршы метр
4 адам
9.
Сандықтау ауданының «Лесной селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
4950 шаршы метр
10.
Сандықтау ауданының «Максимов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
6600 шаршы метр
4 адам
11.
Сандықтау ауданының «Новоникольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
4950 шаршы метр
4 адам
12.
Сандықтау ауданының «Сандықтау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Халық санағы
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
700 үй
6600 шаршы метр
4 адам
13.
Сандықтау ауданының «Хлебное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
Әлеуметтік көмекке қатысу
3300 шаршы метр
4 адам
14.
Сандықтау ауданының «Широков селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
15.
Сандықтау ауданының «Мәдениет ауылы  әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Селоны көркейту
3300 шаршы метр
16.
«Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік көмекке қатысу
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
6 адам
1200 құжат
17.
«Сандықтау ауданының кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
300 құжат
18.
Ақмола облысы мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының «Сандықтау ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге көмек көрсету
1200 құжат
19.
«Сандықтау ауданының блім бөлімінің «Мектеп-бақша» мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау
480 шаршы метр
20.
«Ақмола облысы Сандықтау
ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өндеуге
көмек көрсету
1200 құжат
кестенің жалғасы
Нақты
шарттар
Еңбек ақыны
төлеу мөлшері
Қаржыландыру
көзі
5
6
7
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем еме
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті
Еңбек шарты
Ең төменгі еңбек ақыдан кем емес
Аудан бюджеті

Об организации в 2011 году общественных работ в организациях Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 28 декабря 2010 года № А-12/350. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 20 января 2011 года № 1-16-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № 04-14/421)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11.04.2013 № 14/421).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать в 2011 году общественные работы в организациях Сандыктауского района.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Сандыктаускому району на 2011 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Казизову А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
«СОГЛАСОВАНО»
Директор государственного
учреждения «Государственный
архив Сандыктауского района»
управления архивов и документации
Акмолинской области                        Г.Виноградова
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Сандыктауского
района Акмолинской области»                Н.Мельников
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»          Н.Мурашиди
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Сандыктауского района
от 28 декабря 2010 года
№ А-12/350
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, виды, объемы, конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования
по Сандыктаускому району на 2011 год
Наименование
организаций
Виды общественных
работ
Объем
общественных
работ
1
2
3
4
1.
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Балкашинского
сельского округа»
Сандыктауского района
Уборка территории
Перепись населения
Благоустройство
села
40000
квадратных
метров
2232 дворов
26400
квадратных
метров
2.
Государственное
учреждение «Аппарат
акима Баракпайского
сельского округа»
Сандыктауского района
Благоустройство
села
3300
квадратных
метров
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Белгородского сельского округа» Сандыктауского района
Участие в социальной помощи
Благоустройство села
4 человека
3300 квадратных метров
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
14850 квадратных метров
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима Васильевского сельского округа» Сандыктауского района
Оказание помощи в обработке документов
Благоустройство села
1200 документов
3300 квадратных метров
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района»
Благоустройство села
3300 квадратных метров
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа» Сандыктауского района
Участие в социальной помощи
Благоустройство села
4 человека
4950 квадратных метров
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
3300 квадратных метров
4 человека
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Лесного сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
4950 квадратных метров
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
6600 квадратных метров
4 человека
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоникольского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
4950 квадратных метров
4 человека
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского сельского округа» Сандыктауского района
Перепись населения
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
700 дворов
6600 квадратных метров
4 человека
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима села Хлебное» Сандыктауского района
Благоустройство села
Участие в социальной помощи
3300 квадратных метров
4 человека
14.
Государственное учреждение «Аппарат акима Широковского сельского округа» Сандыктауского района
Благоустройство села
3300 квадратных метров
15.
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Мадениет» Сандыктауского района
Благоустройство села
3300 квадратных метров
16.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района»
Участие в социальной помощи
Оказание помощи в обработке документов
6 человек
1200 документов
17.
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства Сандыктауского района»
Оказание помощи в обработке документов
300 документов
18.
Государственное учреждение «Государственный архив Сандыктауского района» управления архивов и документации Акмолинской области
Оказание помощи в обработке документов
1200 документов
19.
Государственное учреждение «Школа – сад» отдела образования Сандыктауского района
Уборка территории
480 квадратных метров
20.
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области»
Оказание помощи в обработке документов
1200 документов
продолжение таблицы
Конкретные условия
Размеры оплаты труда
Источники финансирования
5
6
7
Трудовой договор
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной
заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района
Трудовой договор
Не менее минимальной заработной платы
Бюджет района