Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 "2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі № 197/29-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 тамызда № 1-17-137 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы № 244/36-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.03.2011 № 244/36-4 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«5 061 562,4» сандары «5 096 589,4» сандарына ауыстырылсын;
«447 890» сандары «446 458» сандарына ауыстырылсын;
«17 232» сандары «18 664» сандарына ауыстырылсын;
«95 000» сандары «125 000 » сандарына ауыстырылсын;
«4 501 440,4» сандары «4 506 467,4» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«5 395 199» сандары «5 430 226» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақта:
келесі сөйлем жолындағы «Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге, сонымен бірге Егеменді мемлекеттер ынтымағына кіретін елдер Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге 6 515 мың теңге» «6 515» сандары «7 190» сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Целиноградского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2010 года № 197/29-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 10 августа 2010 года № 1-17-137. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2011 года № 244/36-4
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.03.2011 № 244/36-4 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-128, опубликовано от 22 января 2010 года в районных газетах «Призыв», «Уран») следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «5 061 562,4» заменить на цифры «5 096 589,4»;
цифры «447 890» заменить на цифры «446 458»;
цифры «17 232» заменить на цифры «18 664»;
цифры «95 000» заменить на цифры «125 000»;
цифры «4 501 440,4» заменить на цифры «4 506 467,4»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «5 395 199» заменить на цифры «5 430 226»;
в пункте 3:
в строке «на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 6 515 тысяч тенге» цифры «6 515» заменить на цифры «7 190»;

келесі сөйлем жолындағы «Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставкаға), «1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін 4 777 мың тенге мөлшерінде» «4 777» сандары «5 242» сандарына ауыстырылсын;
келесі сөйлем жолындағы «аз қамтылған және көп балалы отбасылардан колледж студенттеріне оқуларын төлеуге 777 мың теңге мөлшерінде» «777» сандары «4 364» сандарына ауыстырылсын;
«Ақмол ауылында ауыл ішіндегі жолдарды жөндеуге 10 000 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолынан кейін келесі мазмұндағы сөйлем жолымен толықтырылсын:
«Ақмол ауылының жылу орталығындағы үшінші қазандықты жөндеуге 8 300 мың теңге»;
4 тармақта:
келесі мазмұндағы сөйлем жолы алынып тасталсын: «Қабанбай батыр ауылындағы 320 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жасауға 8 000 мың теңге мөлшерінде».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы,
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Мәжіренов
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                           М.Жаңабергенов
«Целиноград ауданының экономика
және бюджетті жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Ыбраева
«Целиноград ауданының қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.Скрипко
Бекітілді 1-ші қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының

в строке «на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 4 777 тысяч тенге» цифры «4 777» заменить на цифры «5 242;
в строке «на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей в сумме 777 тысяч тенге» цифры «777» заменить на цифры «4 364»;
после строки «на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в ауле Акмол в сумме 10 000 тысяч тенге» дополнить строкой следующего содержания:
«на ремонт третьего котла центральной котельной в ауле Акмол в сумме 8 300 тысяч тенге»;
в пункте 4:
исключить строку следующего содержания: «на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по строительству детского сада на 320 мест в ауле Кабанбай батыра в сумме 8000 тысяч тенге».
2. Приложения 16 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-128, опубликовано от 22 января 2010 года в районных газетах «Призыв», «Уран») изложить в следующей редакции согласно приложениям 12 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата, секретарь
Целиноградского районного
маслихата                                  Б.Мажренов
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности акима
Целиноградского района                     М.Жанабергенов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Целиноградского района»                    В.Скрипко
Утверждено Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата

3 853
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
12 432
9
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 528
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 764
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
464
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
300
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3 484 095,8
1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 072 064,8
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 823 064,8
019
Тұрғын үй салу
249 000
2
Коммуналдық шаруашылық
379 400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
379 400
012
Сумен жабдықтау және су бөлу қызмет етуі
2 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
74 000
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
303 400
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24 342
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру
шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
24 342
3
Санитарлық жұмыстар
8 289
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі

3 853
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12 432
9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 528
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12 764
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
464
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
300
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 484 095,8
1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 072 064,8
004
Развитие и обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 823 064,8
019
Строительство жилья
249 000
2
Коммунальное хозяйство
379 400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
379 400
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
74 000
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров:
303 400
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24 342
031
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 342
3
Благоустройство населенных пунктов
8 289
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа