Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 "2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 6 қазандағы № 209/31-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қазанда № 1-17-139 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы № 244/36-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 04.03.2011 № 244/36-4 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«5 096 589,4» сандары «5 376 404,4» сандарына ауыстырылсын;
«4 506 467,4» сандары «4 786 282,4» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«5 430 226» сандары «5 710 041» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақта:
келесі сөйлем жолындағы «Ақмол ауылындағы жылу торабын және қазанды күрделі жөндеуден өткізуге 175 100 мың теңге мөлшерінде» «175 100» сандары «159 232» сандарына ауыстырылсын;
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 24 691 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұнды сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«Ақмол ауылын көркейтуге 118 683 мың теңге мөлшерінде;
Оразақ селосының магистралды сутартқысын күрделі жөндеуіне 57 000 мың теңге мөлшерінде;
Ақмол ауылындағы ауыл ішіндегі жолдарды ағымды жөндеуіне 30 000 мың теңге мөлшерінде»;
4 тармақта:
«Ақмол ауылында 320 орындық бала бақша құрылысын аяқтауға 94 052,2 мың теңге мөлшерінде» сөйлем жолдарынан кейін келесі мазмұнды сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
«Ақмол ауылындағы Оразақ селосынан бастап 2-ші көтеру станциясына дейін (33 километр) магистралдық жүйесін қайта құруына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 55 000 мың теңге мөлшерінде;

О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 163/25-4 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 6 октября 2010 года № 209/31-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 20 октября 2010 года № 1-17-139. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 марта 2011 года № 244/36-4
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 04.03.2011 № 244/36-4 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечение РЦПИ.
Порядок введения в действия см. п-3.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-128, опубликовано от 22 января 2010 года в районных газетах «Призыв», «Уран») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «5 096 589,4» заменить на цифры «5 376 404,4»;
цифры «4 506 467,4» заменить на цифры «4 786 282,4»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «5 430 226» заменить на цифры «5 710 041»;
в пункте 3:
в строке «на капитальный ремонт котельной и тепловых сетей в ауле Акмол в сумме 175 100 тысяч тенге» цифры «175 100» заменить на цифры «159 232»;
после строки «на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 24 691 тысяч тенге» дополнить строками следующего содержания:
«на благоустройство аула Акмол в сумме 118 683 тысяч тенге;
на капитальный ремонт магистрального водовода села Оразак в сумме 57 000 тысяч тенге;
на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в ауле Акмол в сумме 30 000 тысяч тенге»;
в пункте 4:
после строки «на завершение строительства детского сада на 320 мест в ауле Акмол в сумме 94 052,2 тысяч тенге» дополнить строками следующего содержания:
«на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию магистральных сетей от села Оразак до станции 2-го подъема (33 километра) в ауле Акмол в сумме 55 000 тысяч тенге;

Ақмол ауылындағы жаңа құрылыс ауданның (1,2,3,4 шағын аудандар) сумен және канализация тарату жүйесімен жабдықтау құрылысының жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге 65 000 мың теңге мөлшерінде»;
келесі мазмұндағы сөйлем жолы алынып тасталсын: «инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 30 000 мың теңге».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 163/25-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-128 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 16 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   М.Сыздыков
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Мәжіренов
Келісілді
Целиноград ауданының әкімі                 М.Мыңжанов
«Целиноград ауданының экономика
және бюджетті жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Ыбраева
«Целиноград ауданының қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.Скрипко
Целиноград аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
6 қазандағы № 209/31-4
шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Кт
Кл
Кл
Пк
Атауы
Сома
1
2
3
4
5

на разработку проектно-сметной документации на строительство разводящих сетей водоснабжения и канализации в районе новой застройки (микрорайоны 1,2,3,4) в ауле Акмол в сумме 65 000 тысяч тенге»;
исключить строку следующего содержания: «на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 30 000 тысяч тенге».
2. Приложения 16 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № 163/25-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-128, опубликовано от 22 января 2010 года в районных газетах «Призыв», «Уран») изложить в следующей редакции согласно приложениям 12 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата        М.Сыздыков
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
Согласовано
Аким Целиноградского района                М. Мынжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Целиноградского района»                    В.Скрипко
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 6 октября
2010 года № 209/31-4
Районный бюджет на 2010 год
Кт
Кл
Кл
Пк
Наименование
Сумма
1
2
3
4
5

4 253
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
12 432
9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 960
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 196
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
464
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
300
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3 633 910,8
1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 042 064,8
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2 793 064,8
019
Тұрғын үй салу
249 000
2
Коммуналдық шаруашылық
583 557
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
559 215
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
2 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
94 000
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
463 215
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24 342
031
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру
шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
24 342
3
Елді-мекендерді көркейту
8 289
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі

4 253
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-
учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12 432
9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 960
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 196
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
464
022
Материально-
техническое оснащение государственных органов
300
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 633 910,8
1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 042 064,8
004
Развитие и обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
2 793 064,8
019
Строительство жилья
249 000
2
Коммунальное хозяйство
583 557
458
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
559 215
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
94 000
030
Ремонт инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров:
463 215
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24 342
031
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
24 342
3
Благоустройство населенных пунктов
8 289
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа