Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 мамырдағы № С-26/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 мамырда № 1-18-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № С-37/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011.04.06 № С-37/9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, сонымен қатар Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысымен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С – 22/2«2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-99 тіркелген, 2010 жылдың 30 қаңтарында № 4 аудандық «Вести» және 2010 жылдың 30 қаңтарында № 4 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы «2 054 530,6» цифрлары «2 056 530,6» цифрларына ауыстырылсын, «376 366» цифрлары «378 366» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 080 977,3» цифрлары «2 082 977,3» цифрларына ауыстырылсын;
2) 11 тармақтағы «797» цифрлары «500» цифрларына ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С – 22/2 «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г. Астафьева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г. Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының әкімі                   С. Қамзебаев
«Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Ақмола облысы
бойынша Салық департаментінің
Шортанды ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Молдахметова
Шортанды ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            О. Мут
Шортанды ауданының «Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығының м.а.    Е. Рысьева
Аудандық мәслихаттың

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 5 мая 2010 года № С-26/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 7 мая 2010 года № 1-18-111. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № С-37/9
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 06.04.2011 № С-37/9
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, а также предложением акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С - 22/2 «О бюджете района на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-99, опубликованное в районных газетах «Вести» № 4 от 30 января 2010 года и «Өрлеу» № 4 от 30 января 2010 года) следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1 цифры «2 054 530,6» заменить на цифры «2 056 530,6», цифры «376 366» заменить на цифры «378 366»;
в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 080 977,3» заменить на цифры «2 082 977,3»;
2) в пункте 11 цифры «797» заменить на цифры «500».
2. Приложения 1, 5 к решению районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С - 22/2 «О бюджете района на 2010-2012 годы» изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г. Астафьева
Секретарь районного
маслихата                                  Г. Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким Шортандинского района                 С. Камзебаев
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по Шортандинскому району Налогового
департамента по Акмолинской
области» Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Б. Молдахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Шортандинского района                      О. Мут
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел финансов»
Шортандинского района                      Е. Рысьева
Приложение № 1 к решению

54138
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
3345
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4668
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12025
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
34100
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
68658,6
2
Әлеуметтiк көмек
56971,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3155
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3155
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53816,6
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16316
004
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
4341
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3101
006
Тұрғын үй көмегі
2114
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6421
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
407
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7756
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3490
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
242,6
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

54138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3345
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4668
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12025
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
34100
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
68658,6
2
Социальная помощь
56971,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3155
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3155
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53816,6
002
Программа занятости
16316
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4341
005
Государственная адресная социальная помощь
3101
006
Жилищная помощь
2114
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6421
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
407
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7756
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3490
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
242,6
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне