Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 17 тамыздағы № С-30/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 тамыздағы № 1-18-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № С-37/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011.04.06 № С-37/9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, сонымен қатар Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысымен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы  № С-22/2 «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-99 тіркелген, 2010 жылдың 30 қаңтарында № 4 аудандық «Вести» және 2010 жылдың 30 қаңтарында № 4 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1,5 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            Н. Ткаченко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г. Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»
Аудан әкімі                                С. Қамзебаев
Шортанды ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығының м.а.       О.Какорина
Шортанды ауданының «Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Рысьева
Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың
17 тамыздағы № С–30/2
«Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың
22 желтоқсанындағы № С–22/2

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2010 года № С-30/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 25 августа 2010 года № 1-18-117. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № С-37/9
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 06.04.2011 № С-37/9
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, а также предложением акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 «О бюджете района на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-99, опубликованное в районных газетах «Вести» № -4 от 30 января 2010 года и «Өрлеу» № 4 от 30 января 2010 года) следующие изменения:
1) Приложения 1, 5 к решению районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 «О бюджете района на 2010-2012 годы» изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Ткаченко
Секретарь районного
маслихата                                  Г. Скирда
«СОГЛАСОВАНО»
Аким района                                С. Камзебаев
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования»                   О. Какорина
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»                Е. Рысьева
Приложение № 1 к решению районного маслихата
от 17.08.2010 года № С – 30/2
«О внесении изменений в решение районного маслихата
от 22 декабря 2009 года № С – 22/2

3345
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4668
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12025
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
32224,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
66830,6
2
Әлеуметтiк көмек
55173,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3155
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3155
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52018,6
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16316
004
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
4341
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1373
006
Тұрғын үй көмегі
2114
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6421
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
407
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7206
017
Мүгдектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3966
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
242,6
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

3345
004
Информатизация системы  образования в государственных  учреждениях образования  района (города  областного значения)
4668
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12025
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
32224,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
66830,6
2
Социальная помощь
55173,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3155
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3155
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52018,6
002
Программа занятости
16316
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4341
005
Государственная адресная социальная помощь
1373
006
Жилищная помощь
2114
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6421
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
407
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7206
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов  обязательными  гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3966
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
242,6
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне