Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 мамырдағы № А-1/101 "2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № А-1/261 қаулысы. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қазанда № 1-18-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № А-1/57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2011.03.18 № А-1/57 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28 бабына сәйкес Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімдігінің «2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2010 жылғы 5 мамырдағы № А-1/101 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-113 тіркелген, 2010 жылы 29 мамырда аудандық «Өрлеу», «Вести» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Шортанды ауданы әкімдігінің жоғарыда көрсетілген қаулысының 1 қосымшасындағы аудандық шақыру комиссиясының құрамына енгізілсін:
Құрманғожин               аға лейтенант, «Ақмола облысы
Серік Сағитұлы            Шортанды ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» ММ бастығының
міндетін атқарушы, аудандық шақыру
комиссиясының төрағасы
Разгоняева                Ақмола облысы денсаулық сақтау
Александра Максимовна     басқармасының жанындағы « Шортанды
орталық аудандық ауруханасы» МКҚК
емхананың медициналық бикесі, шақыру
комиссиясының хатшысы.
2) аудандық шақыру комиссиясының құрамынан шығарылсын:
Асылбеков                 майор, «Ақмола облысы Шортанды
Ержан Сансызбайұлы        ауданының қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» ММ бастығы, аудандық шақыру
комиссиясының төрағасы;
Кулинич                   Ақмола облысы денсаулық сақтау
Вероника Сергеевна        басқармасының жанындағы «Шортанды
орталық аудандық ауруханасы» МКҚК
дерматологиялық кабинетінің
медбикесі, шақыру комиссиясының
хатшысы.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің оранбасары В.П. Игнатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі                   С. Қамзебаев
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақмола облысы ішкі істер
Департаментінің Шортанды аудандық
ішкі істер бөлімі» ММ бастығы              Қ.Бабжанов
«Ақмола облысы Шортанды
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
ММ бастығының міндетін атқарушы            С.Құрмангожин
Шортанды ауданының «Қаржы
бөлімі» ММ бастығы                         Е.Рысьева
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы
«Шортанды орталық аудандық
ауруханасы» МКҚК бас дәрігері              Д.Шақанов

О внесении изменений в постановление акимата Шортандинского района от 5 мая 2010 года № А-1/101 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 30 сентября 2010 года № А-1/261. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 19 октября 2010 года № 1-18-118. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 18 марта 2011 года № А-1/57
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 18.03.2011 № А-1/57
В соответсвии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шортандинского района «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» от 5 мая 2010 года № А-1/101 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-113, 29 мая 2010 года опубликованное в районных газетах «Өрлеу», «Вести») следующие изменения:
1) в приложение 1 к вышеуказанному постановлению акимата Шортандинского района в состав районной призывной комиссии ввести:
Курмангожин                 старший лейтенант, исполняющий
Серик Сагитович             обязанности начальника ГУ «Отдел по
делам обороны Шортандинского района
Акмолинской области», председатель
районной призывной комиссии;
Разгоняева                  медицинская сестра ГККП
Александра Максимовна       «Шортандинская центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской
области, секретарь призывной
комиссии.
2) вывести из состава районной призывной комиссии:
Асылбеков                   майор, начальник ГУ «Отдел по
Ержан Сансызбаевич          делам обороны Шортандинского района
Акмолинской области», председатель
районной призывной комиссии;
Кулинич                     медицинская сестра
Вероника Сергеевна          дерматологического кабинета ГККП
«Шортандинская центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской
области, секретарь призывной
комиссии.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Игнатова В.П.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Шортандинского района                 С. Камзебаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник ГУ «Отдел внутренних дел
Шортандинского района Департамента
внутренних дел Акмолинской области»        К.Бабжанов
Исполняющий обязанности
начальника ГУ «Отдел по делам
обороны Шортандинского района
Акмолинской области»                       С.Курмангожин
Начальник ГУ «Отдел финансов»
Шортандинского района                      Е.Рысьева
Главный врач ГККП «Шортандинская
центральная районная больница» при
управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Д.Шаканов