Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 қарашадағы № С-34/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 желтоқсанда № 1-18-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № С-37/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2011.04.06 № С-37/9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, сонымен қатар Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысымен аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-99 тіркелген, 2010 жылдың 30 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2010 жылдың 30 қаңтарында «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы «2 258 918,9» цифрлары «2 260 498,9» цифрларына ауыстырылсын, «382 366» цифрлары «383 946» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 285 365,6» цифрлары «2 286 945,6» цифрларына ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылдың 22 желтоқсанындағы № С-22/2 шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            К. Балғожин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Г. Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімінің м.а.                        Қ. Рыскелдинов
«Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігі
Салық комитетінің Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің Шортанды ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Молдахметова
Шортанды ауданының «Экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е. Рысьева
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
«29» қарашасындығы № С – 34/2
шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер

О внесении изменений и решение районного маслихата от 22 декабря 2009 года № С-22/2 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2010 года № С-34/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 10 декабря 2010 года № 1-18-123. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № С-37/9
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 06.04.2011 № С-37/9
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, а также предложением акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № С-22/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-99, опубликованное 30 января 2010 года в районной газете «Вести» и 30 января 2010 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1 цифры «2 258 918,9» заменить на цифры «2 260 498,9», цифры «382 366» заменить на цифры «383 946»;
в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 285 365,6» заменить на цифры «2 286 945,6».
2. Приложения 1, 5 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 22 декабря 2009 года № С-22/2 изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Балгужин
Секретарь
районного маслихата                        Г. Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
И.о. акима района                          К. Рыскельдинов
Начальник государственного учреждения
«Налоговое управление по Шортандинскому району
Налогового департамента по Акмолинской области»
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Б. Молдахметова
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов»
Шортандинского района                      Е. Рысьева
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 ноября 2010 года № С – 34/2
Бюджет района на 2010 год
Функциональная
группа
Сумма
Категория
Функциональная
подгруппа
Класс
Администратор
бюджетных
программ
Подкласс
Программа
I. Доходы

32224,5
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1540
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
63265,6
2
Әлеуметтiк көмек
51343,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3103
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3103
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48240,6
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
16243
004
Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
4384
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1153
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6241
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
404
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6246
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3695
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
242,6
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін»  медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
9632
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11922
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11922
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру және жұмыспен қамту саласында  мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

32224,5
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
1540
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
63265,6
2
Социальная помощь
51343,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3103
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3103
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48240,6
002
Программа занятости
16243
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4384
005
Государственная адресная социальная помощь
1153
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6241
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
404
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6246
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3695
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
242,6
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
9632
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11922
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11922
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

6664
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6664
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10000
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеу және ұстау

6664
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6664
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10000
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров