"2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 3 маусымдағы № 178 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 14 қазандағы № 307 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 қазанда № 3347 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 17 маусымдағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 17.05.2017 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңы 27 - бабының 1 - тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңы 28 - бабының 4 - тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2010 жылғы 3 маусымдағы № 178 "2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарына мамандар даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3336 болып тiркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерiнде 2010 жылғы 2 шілдеде жарияланған), мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:

О внесении изменения в постановление акимата области от 3 июня 2010 года № 178 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2011 учебный год"
Постановление акимата Актюбинской области от 14 октября 2010 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 октября 2010 года № 3347. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17 мая 2017 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17.05.2017 № 143 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2011 учебный год" от 3 июня 2010 года № 178 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3336, опубликованное в газетах "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" от 2 июля 2010 года) следующее изменение:

аталған актінің қосымшасында "2010-2011 оқу жылына республикалық бюджеттің қаржысы есебінен колледждерде мемлекеттік тапсырысты орналастыру" кестесі осы қаулығы қосымшаға сәйкес жаңа редакциясында баяндалсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы І.Өмірзақов
Облыс әкімдігінің
2010 жылғы 14 қазандағы № 307
қаулысына қосымша

в приложении указанного акта таблицу "Размещение государственного заказа за счет средств республиканского бюджета в колледжах на 2010-2011 учебный год" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области И.Умурзаков
Приложение
к постановлению акимата
от 14 октября 2010 года № 307