Ақтөбе қаласының Орталық мәдениет және демалыс саябағына атау беру туралы
Бірлескен Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 286 шешімі және Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 10 қыркүйектегі № 2624 қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қыркүйекте № 3-1-141 тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына және «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабының 4 тармағына сәйкес, Ақтөбе қаласы халқының пікірін ескере отырып, қалалық ономастикалық комиссияның 2010 жылғы 7 маусымдағы № 2 қаулысының негізінде Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласының Орталық мәдениет және демалыс саябағына Қазақстан Республикасының тұңғыш Президенті Н.Ә.Назарбаев есімі берілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім ресми жарияланған алғашқы күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының               Ақтөбе қалалық мәслихаты
әкімі                       сессиясының төрағасы
А.Мұхамбетов                          К.Цхай

О присвоении наименования Центральному парку культуры и отдыха города Актобе
Совместное решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 сентября 2010 года № 286 и постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 10 сентября 2010 года № 2624. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 13 сентября 2010 года № 3-1-141
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения города Актобе и на основании постановления городской ономастической комиссии от 7 июня 2010 года № 2 акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Актобе РЕШАЕТ:
1. Центральному парку культуры и отдыха города Актобе присвоить имя первого Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города                        Председатель сессии
Актобе                         маслихата города Актобе
А.Мухамбетов                              К.Цхай