Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 "Қарғалы ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 ақпандағы № 189 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 наурызда № 3-6-97 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 284 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, 44-бабының 5-тармағына, 104-бабының  5-тармағына сәйкес, сондай-ақ облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 11 ақпандағы № 279 «Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 «Қарғалы ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-95 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің 4-5 сандарында және 2010 жылдың 5 ақпанындағы 8-9 сандарында, 2010 жылдың 11 ақпанындағы № 10-11, 2010 жылдың 18 ақпанындағы № 12-13 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер «2 458 812» саны «2 519 557» санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
«2 149 162» саны «2 209 907» санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «2 458 812» саны «2 560 564,4» санымен алмастырылсын;
2) 13 тармақтағы:
келесі мазмұндағы 6, 7 және 8 қайырмамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 "О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 23 февраля 2010 года N 189. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 12 марта 2010 года N 3-6-97. Утратило силу - решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 28 марта 2011 года N 284
Сноска. Утратило силу - решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 28.03.2011 года N 284
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении  в Республике Казахстан», подпункта 4 пункта 2  статьи 106, пункта 5 статьи 44, пункта 5 статьи 104 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, в целях реализации решения областного маслихата от 11 февраля  2010 года № 279 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 «О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-95, опубликовано за № 4-5 от 28 января 2010 года, за № 8-9 от 4 февраля 2010 года, за № 10-11 от 11 февраля 2010 года, за № 12-13 от 18 февраля 2010 года в районной газете «Қарғалы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «2 458 812» заменить цифрами «2 519 557»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 149 162» заменить цифрами «2 209 907»;
в подпункте 2):
затраты цифры «2 458 812» заменить цифрами «2 560 564,4».
2) в пункте 13:
дополнить абзацами 6,7 и 8 следующего содержания:

Петропавловка орта мектебінің жапсырма құрылысын аяқтауға – 50 900 мың теңге;
Аудан селоларының суқұбыры жүйелерін жаңартуға жобалық-іздестіру жұмыстарын жетілдіруге – 6 092 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға және Ұлы Отан соғысы жылдары тылда жұмыс жасаған адамдарға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге – 3 753 мың теңге.

50 900 тысяч тенге – на завершение строительства пристройки к Петропавловской средней школе;
6 092 тысяч тенге – на доработку проектно-изыскательных работ для проведения реконструкции водопроводных сетей сел района;
3 753 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам приравненных к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и труженикам тыла в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне.

3) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 5 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                     хатшысы
В.Пашкевич                         Ж.Құлманов
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 23 ақпан
№ 189 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1. Кірістер

3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель                         Секретарь
сессии районного маслихата           районного маслихата
В.Пашкевич                              Ж.Кульманов
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению районного маслихата
от 22 октября 2009 г. № 160
Бюджет Каргалинского района на 2010 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы