Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 "Қарғалы ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 198 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 мамырда № 3-6-103 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 284 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 наурыздағы № 259 «2010-2012 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы» Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңына сәйкес, облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 293 «Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 «Қарғалы ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-95 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 4-5, 4 ақпанындағы № 8-9, 11 ақпанындағы № 10-11, 18 ақпанындағы № 12-13 сандарында жарияланған; аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 23 ақпандағы № 189 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 «Қарғалы ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-97 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 18 наурыздағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 18-19, 26 наурыздағы № 20-21, 1 сәуірдегі № 22-23 сандарында жарияланған шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың: 1) тармақшасында:
кірістер «2519557» саны «2617826» санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
«2209907» саны «2308176» санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «2560564,4» саны «2658833,4» санымен алмастырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 "О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 21 апреля 2010 года за N 198. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 19 мая 2010 года за N 3-6-103. Утратило силу - решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 28 марта 2011 года за N 284
Сноска. Утратило силу - решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 28.03.2011 N 284
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Закона Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 259 «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы», в целях реализации решения областного маслихата от 9 апреля 2010 года № 293 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 «О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-95, опубликовано в районных газетах «Қарғалы» 28 января 2010 года за № 4-5, 4 февраля за № 8-9, 11 февраля за № 10-11, 18 февраля за № 12-13, с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением районного маслихата от 23 февраля 2010 года № 189 «О внесений и изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 «О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-97, опубликовано в районных газетах «Қарғалы» 18 марта 2010 года за № 18-19, 26 марта 2010 за № 20-21, 1 апреля за № 22-23) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «2 519 557» заменить цифрами «2 617 826»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 209 907» заменить цифрами «2 308 176»;
в подпункте 2):
затраты цифры «2 560 564,4» заменить цифрами «2 658 833,4».

2) 7 тармақтағы:
6 қайырмада:
«8060» саны «8474» санымен алмастырылсын.
8 және 9 қайырмалар келесі мазмұнда толықтырылсын:
«Балапан» Мемлекеттік бағдарламасы бойынша жаңадан салынатын мектепке дейінгі балалар мекемелерін ұстауға – 19794 мың теңге;
Жеңістің 65-жылдығына арнап Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне біржолғы материалдық төлемдер бойынша қаржылық қызметке - 168 мың теңге.
3) 13 тармақтың:
5 қайырмасындағы:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй салу» сөйлемі «Қарғалы ауданы Бадамша селосына әкімдіктің әкімшілік ғимаратын салу» сөйлемімен және «200000» саны «220012» санымен алмастырылсын»;
8 қайырмада:
«3753» саны «3514» санымен алмастырылсын;
9, 10, 11, 12 және 13 қайырмалар келесі мазмұндармен толықтырылсын:
«Балапан» Мемлекеттік бағдарламасы бойынша жаңадан салынатын мектепке дейінгі балалар мекемелерін материалдық - техникалық жарақтандыруға және күрделі жөндеуге – 42000 мың теңге;
«Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» атты аудандық жастар марафон-эстафетасын ұйымдастыруға және өткізуге – 6735 мың теңге;
Қарғалы ауданы Қайрақты ауылын сумен қамту жүйесін жаңартуға жобалық-сметалық құжаттамалар әзірлеуге – 8100 мың теңге;
Қоғамдық «инфо-киоск» пунктіне техникалық қызмет көрсетуге – 324 мың теңге;
Бюджеттік сала қызметкерлерінің еңбек ақысын төлеуге - 961 мың теңге.
4) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 5 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                         Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                           хатшысы
В.Пашкевич                                 Ж.Құлманов
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 21 сәуірінің
№ 198 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Сан
аты
Сын
ыбы
Iшкi
сыны
бы
Атауы
Сомасы,
мың теңге
1. Кірістер

2) в пункте 7:
в абзаце 6:
цифры «8 060» заменить цифрами «8 474».
дополнить абзац 8 и 9 текстом следующего содержания:
19 794 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых ДДУ по Государственной программе «Балапан»;
168 тысяч тенге – на финансовые услуги по выплате единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы.
3) в пункте 13:
в абзаце 5:
цифры «200 000» и текст «строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда» заменить цифрами «220 012» и заменить текстом «строительство административного здания акимата в с. Бадамша Каргалинского района»;
в абзаце 8:
цифры «3753» заменить цифрами «3514»;
дополнить абзацами 9, 10, 11, 12 и 13 тестами следующего содержания:
42 000 тысяч тенге – на материально-техническое и капитальный ремонт по вновь вводимым ДДУ по Государственной программе «Балапан»;
6 735 тысяч тенге – на организацию и проведению районной молодежной марафон-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана»;
8 100 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документаций по реконструкций систем водоснабжения села Кайракты Каргалинского района;
324 тысяч тенге – на техническое обслуживание пунктов общественного доступа «инфо-киоски»;
961 тысяч тенге – на выплату заработной платы работникам бюджетной сферы.
4) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                            Секретарь
районного маслихата                      районного маслихата
В.Пашкевич                                  Ж.Кульманов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 апреля 2010 г. № 198
Бюджет Каргалинского района на 2010 год
Ка
те
го
ри
я
Кл
ас
с
По
дк
ла
сс
Наименование
Сумма,
тыс.тенге
I.Доходы