Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 "2010-2012 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 230 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда № 3-6-108 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.03.28 № 284 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 106- бабының 4-тармағына, 2-тармағының 4-тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 14 қазандағы № 326 «Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 232 «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімін жүзеге асыру мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 175 «2010-2012 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3-6-95 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтарда, 4 ақпанда, 11 ақпанда, 18 ақпанда «Қарғалы» газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
кірістер -
«2 581 306» саны «2 579 906» санымен алмастырылсын,
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша -
«2 259 656» саны «2 254 256» санымен алмастырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
«2 622 313,4» саны «2 620 913,4» санымен алмастырылсын.
2) 7 тармақтағы:
5 қайырмада:
«693» саны «93» санымен алмастырылсын.
3) 8 тармақтағы:
1 қайырмада:
«74 323» саны «74 980» санымен алмастырылсын.
4) 9 тармақтағы:
1 қайырмада:
«1 848» саны «3 087» санымен алмастырылсын.
5) 10 тармақтағы:
1 қайырмада:
«13 735» саны «13 729» санымен алмастырылсын;
оның ішінде:
«8 194» саны «8 190» санымен алмастырылсын;
«5 541» саны «5 539» санымен алмастырылсын.
6) 12 тармақтағы:
1 қайырмада:
«685 195» саны «675 289» санымен алмастырылсын.
7) 13 тармақтағы:
7 қайырмада:
«6 092» саны «6 083» санымен алмастырылсын.
8) 14 тармақтағы:
1 қайырмада:
«18 528» саны «21 753» санымен алмастырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 "О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22 октября 2010 года № 230. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 28 октября 2010 года № 3-6-108. Утратило силу - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28 марта 2011 года № 284
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 28.03.2011 № 284
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 9, подпункта 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV в целях реализации решения областного маслихата от 14 октября 2010 года № 326 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 232 «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 175 «О бюджете Каргалинского района на 2010-2012 годы», (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-95, опубликованное 28 января, 4 февраля, 11 февраля, 18 февраля 2010 года в газетах «Қарғалы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры «2 581 306» заменить цифрами «2 579 906»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «2 259 656» заменить цифрами «2 254 256»;
в подпункте 2):
затраты -
цифры «2 622 313,4» заменить цифрами «2 620 913,4».
2) в пункте 7:
в абзаце 5:
цифры «693» заменить цифрами «93».
3) в пункте 8:
в абзаце 1:
цифры «74 323» заменить цифрами «74 980».
4) в пункте 9:
в абзаце 1:
цифры «1 848» заменить цифрами «3 087».
5) в пункте 10:
в абзаце 1:
цифры «13 735» заменить цифрами «13 729»;
в том числе:
цифры «8 194» заменить цифрами «8 190»;
цифры «5 541» заменить цифрами «5 539».
6) в пункте 12:
в абзаце 1:
цифры «685 195» заменить цифрами «675 289».
7) в пункте 13:
в абзаце 7:
цифры «6 092» заменить цифрами «6 083».
8) в пункте 14:
в абзаце 1:
цифры «18 528» заменить цифрами «21 753».