2009 жылғы 24 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 159 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі № 193 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамызда № 3-9-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы № 245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.03.31 № 245 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және облыстық мәслихаттың 2010 жылы 14 шілдедегі «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» № 309 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 159 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-113 санымен тіркелген, 2010 жылғы 27, 30 қаңтардағы және 10 ақпандағы «Мұғалжар» газетінде № 4, 5, 7 санында жарияланған мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«7 303 175» деген саны «7 271 761,4» деген санына өзгертілсін;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша «1 199 175» деген саны «1 147 761,4» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар «7 626 104» деген саны «7 594 690,4» деген санына өзгертілсін;
3) Таза бюджеттік кредит беру
«23 739» деген сандар «23 165» деген сандармен өзгертілсін;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 574 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы
«-347 668» деген саны «-347 094» деген санына өзгертілсін;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
«347 668» деген саны «347 094» деген санына өзгертілсін;
2) 9 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
«209 499» деген саны «210 925» деген санымен өзгертілсін;
3) 14 тармақта
3 абзацтың бөлігінде:
«23 032» деген саны «72 932» деген санымен өзгертілсін;
5 абзацтың бөлігінде:
«195 700» деген саны «90 532» деген санымен өзгертілсін;
11 абзацтың бөлігінде:
«432» деген саны «1169» деген санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 14 абзацпен толықтырылсын:
«мемлекеттік органдардың Бірыңғай көліктік ортасы ауқымында электрондық құжат айналымы жүйесін қондыру қызметтеріне – 175 мың теңге»;
4) 15 тармақта
2 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 159 от 24 декабря 2009 года "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 16 июля 2010 года № 193. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 6 августа 2010 года № 3-9-131. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 марта 2011 года № 245
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 31.03.2011 № 245.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения областного маслихата от 14 апреля 2010 года «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» № 309 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 159 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-113, опубликованное в газете «Мугалжар» от 27, 30 января, 10 февраля 2010 года за № 4, 5, 7 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «7 303 175» заменить цифрами «7 271 761,4»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 199 175» заменить цифрами «1 147 761,4»;
2) затраты:
цифры «7 626 104» заменить цифрами «7 594 690,4»;
3) чистое бюджетное кредитование
цифры «23 739» заменить цифрами «23 165»;
в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 574 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета
цифры «-347 668» заменить цифрами «-347 094»;
6) финансирование дефицита бюджета
цифры «347 668» заменить цифрами «347 094»;
2) в пункте 9
в части абзаца 1:
цифры «209 499» заменить цифрами «210 925»;
3) в пункте 14
в части абзаца 3:
цифры «23 032» заменить цифрами «72 932»;
в части абзаца 5:
цифры «195 700» заменить цифрами «90 532»;
в части абзаца 11:
цифры «432» заменить цифрами «1 169»;
и дополнить 14 абзацем следующего содержания:
«На услуги по настройке системы электронного документооборота в рамках Единой транспортной среды государственных органов – 175 тысяч тенге»;
4) в пункте 15
в части абзаца 2

«8 790» деген саны «10 306,4» деген санымен өзгертілсін.
2. Көрсетілген шешімдегі 15 қосымшалары осы шешімдегі 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Мұғалжар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың             Аудандық мәслихаттың
кезекті жиырма алтыншы                   хатшысы
сессиясының төрағасы
А. М. Беркімбаев                  С.С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың

цифры «8 790» заменить цифрами «10 306,4».
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 и 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Мугалжарском районном управлении юстиции и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной         Секретарь
двадцать пятой сессии       районного маслихата
районного маслихата
А.М. Беркимбаев             С.С. Салыкбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата

1620
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
135725
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
135725
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
261909
2
Әлеуметтiк көмек
239684
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2123
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2123
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
237561
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
71489
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3500
006
Тұрғын үй көмегі
3500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
73983
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15968
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37800
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
5056
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1063
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
20202
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22225
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22225
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1620
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
135725
037
Строительство и реконструкция объектов образования
135725
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
261909
2
Социальная помощь
239684
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2123
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2123
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
237561
002
Программа занятости
71489
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5000
005
Государственная адресная социальная помощь
3500
006
Жилишная помощь
3500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
73983
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15968
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37800
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5056
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1063
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
20202
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22225
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)і
22225
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения